لوستر دایره الینا 90 نیرا

لوستر دایره الینا را می توان از این نظر متفاوت از دیگر لوستر های نیرا دانست، و این تفاوت در سایز و جنس قطعات اپتیکی لوستر است. در محصولات سری الینا شاهد قطعات نوری کریستال مانند کوچکی هستیم که در مسیر دید چراغ قرار می گیرند و نور را در چشم بیننده می شکنند.

(دیدگاه 2 کاربر)

182،500،000 ریال

Add to wishlist

لوستر دایره الینا را می توان از این نظر متفاوت از دیگر لوستر های نیرا دانست، و این تفاوت در سایز و جنس قطعات اپتیکی لوستر است. در محصولات سری الینا شاهد قطعات نوری کریستال مانند کوچکی هستیم که در مسیر دید چراغ قرار می گیرند و نور را در چشم بیننده می شکنند.

این قطعات کوچک از نظر ابعاد مشابه یک کره هستند، ولی در واقع شکل هندسی چند ضلعی یا بهتر بگوییم چندسطحی منظمی دارند که این باعث شکست منظم نور می شود. شکل تقریبی هر گوی را می توان مشابه توپ فوتبال دانست، که دارای سطح های 5 و 6 ضلعی است. داخل این گوی مهره ها یک سوراخ ریز وجود دارد تا از طریق آن درون ساختار قرار بگیرند.

بر روی لوستر دایره الینا 90، 12 عدد شکل لوزی-مربع مانند قرار دارد که بر روی هر کدام از آن ها تعداد حدودی 130 گوی مهره قرار دارد. این گوی مهره ها در کنار هم تشکیل یک صفحه ی نیمه شفاف را می دهند که لامپ E14 شمعی لوستر در پشت آن تا حدودی مخفی می شود.

گوی مهره لوستر دایره الینا 90
گوی مهره های نصب شده در لوستر دایره الینا

لین گوی مهره ها به دلیل وزن سبکی که دارند، لزوما به صورت قائم نمی ایستند و گاهی اوقات پیچ و خمی در مسیرشان دارند. این پیچ و خم ها ظاهر لوستر را مانند کریستال های دست ساز تا حدودی تصادفی می کند. لذا لوستر دایره الینا دارای یک بی نظمی جزئی است که باعث می شود چشم درون آن سیلان داشته باشد.

هر کدام از لوزی-مربع ها به مانند برگی می باشد که با یک ساقه به این ساختار دایره شکل اضافه می شود. حجم این لوزی-مربع ها به نسبت حجم دایره ی مرکزی کم است و این باعث می شود که خود ساختار لوستر دارای اهمیت به سزایی در خلق زیبایی و فرم داشته باشد. به همین دلیل هم هست که پرداخت این ساختار و پوشش دهی آن با دقت و به صورت خش دار و الکتروفورتیک طلایی انجام گرفته است.

رنگ طلایی خش دار به دلیل براق نبودن، شخصیت زیادی دارد و خودش به تنهایی جالب توجه است. از طرفی الکتروفورتیک بودن آن باعث شده است که کیفیت بصری این پرداخت بسیار مناسب باشد. برای این که ساختار دایره شکل لوستر دایره الینا 90 مشخص باشد، اتصال آن به جعبه اتصال توسط سیم های باریک صورت گرفته است که تقریبا مخفی هستند.

لوستر دایره الینا 90 را می توان یک لوستر جذاب و البته به دور از شلوغی دانست که مناسب بسیاری از فضاها مثل فضاهای مسکونی یا تالارهای پذیرایی و هتل ها است. البته ابعاد آن طوری است که می بایست در فضای دارای طول و عرض مناسب قرار بگیرد.

برند

نیرا

2 دیدگاه برای لوستر دایره الینا 90 نیرا

 1. ثمین

  چه رنگ های دیگری از این لوستر قابل تولید هستند؟

  • NiraHome

   با عرض سلام. امکان تولید این لوستر به صورت سفارشی به رنگ های دیگر فراهم است، اما باز هم برای استفاده ی عادی، رنگ طلایی خش دار که در تصویر می بینید پیشنهاد می شود.

 2. امیر حسین

  پرداخت خش دار به خوبی صورت گرفته

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد ما