لوستر دیواری تک شعله الینا نیرا

چراغ دکوراتیو دیواری الینا را می توان لوستر دیواری نامید، از آن جهت که این چراغ بیشتر از یک چراغ دکوراتیو عادی جزئیات و تزئینات دارد.

19،000،000 ریال

Add to wishlist

چراغ دکوراتیو دیواری الینا را می توان لوستر دیواری نامید، از آن جهت که این چراغ بیشتر از یک چراغ دکوراتیو عادی جزئیات و تزئینات دارد.

در لوستر دیواری تک شعله لینا، شاهد یک فریم لوزی-مربع طلایی رنگ هستیم که البته بر خلاف دیگر محصولات سری الینا نیرا، دارای یک بدنه ی به نسبت کوچک است که زیاد قابل رویت نیست. در واقع این فریم و گوی مهره های داخل آن هستند که نقش اصلی در ایجاد نمای کلی ایفا می کنند.

نمای چراغ از روبرو به صورت یک لوزی و یک خط در پایین آن است، لامپ نیز در پشت گوی مهره های داخل این لوزی نیمه مخفی است، اما با اندکی چرخش و تغییر زاویه، می توان انحنای بازوی اتصال و همین طور بدنه ی لوزی شکل طلایی چراغ را دید.

این لوزی ها دارای گوشه هایی نرم هستند که این با حالت دکوراتیو چراغ هماهنگی دارد، و آن را لطیف می کند. گوی مهره ها نیز مانند دیگر محصولات سری الینا هستند و در واقع توپ های کوچک شفاف پلیمری هستند که مانند دانه های تسبیح در داخل این لوزی نصب شده اند.

رنگ طلایی خش دار بدنه ی چراغ از این جهت انتخاب شده است که با بیشتر فضاها، خصوصا فضاهای داخلی دارای جزئیات و تزئیانت هماهنگ باشد. این رنگ در کنار رنگ شفاف گوی مهره ها و نور حدودا 3000 کلوین لامپ شمعی E14 لوستر دیواری تک شعله الینا باعث خلق فضایی با تم طلایی می شود.

با این تفاسیر، لوستر دیواری تک شعله ی الینا هماهنگی خوبی با معماری های نئوکلاسیک و صد البته مدرن و پست مدرن دارد. از نظر کاربری نیز تناسب خوبی با بیشتر کاربری ها مانند کاربری های مسکونی، اقامتی و تجاری دارد.

جنس فریم

آلیاژ آهن

رنگ بدنه

آبکاری سانتیک, طلایی خش دار

فرم کلی

دیواری ثابت

نوع کریستال

گوی مهره

نوع لامپ

E14

تعداد لامپ

1 شعله

ابعاد

H 25cm, W20

برند

نیرا

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “لوستر دیواری تک شعله الینا نیرا”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد ما