لوستر سه طبقه الینا نیرا

لوستر سه طبقه الینا یک لوستر بزرگ و منحصر به فرد است. منحصر به فرد از این جهت که کمتر شباهت با انواع لوستر مشابه خود دارد و ساختار آن یک ساختار هویدا و قابل توجه است که بر روی آن لوزی-مربع هایی متناسب قرار گرفته است.

392،500،000 ریال

Add to wishlist

لوستر سه طبقه الینا یک لوستر بزرگ و منحصر به فرد است. منحصر به فرد از این جهت که کمتر شباهت با انواع لوستر هم کاربرد خود دارد و ساختار آن یک ساختار هویدا و قابل توجه است که بر روی آن لوزی-مربع هایی متناسب قرار گرفته است.

ساختار لوستر مشابه لوستر دایره الینا است، که البته در سه طبقه با قطرهای متفاوت تکرار شده است. این ساختار همان طور که گفته شد یک ساختار نمایان است که در آن بدنه ی لوستر نقش مهمی ایفا می کند، و صد البته که بخش اصلی این لوستر لوزی-مربع های آن است. این لوزی مربع ها نیز یک فریم مشخص و قابل توجه دارند که در آن یک سری گوی مهره چیده شده است.

فریم لوزی مربع این لوستر دارای یک انحنای جزئی است که باعث می شود هم راستا با دایره ی بیرونی هر طبقه قرار بگیرد. درون این فریم 13 ردیف گوی مهره شفاف به صورت عمودی قرار گرفته اند که باعث شکست لامپ های E14 لوستر سه طبقه ی الینا می شوند. گوی مهره فرمی گرد و البته دارای زاویه های باز دارد که این باعث شکست و بازتابش بیشتر نور به نسبت یک گوی صاف می شود.

لوستر سه طبقه الینا نیرا
نمایی نزدیک از گوی مهره های لوستر سه طبقه الینا که لامپ های شمعی آن را به خوی پوشانده اند.

هر کدام از این فریم ها توسط یک بازوی U شکل به ساختار دایره ای لوستر متصل می شود که در انتهای این بازو یک عدد لامپ و یک عدد لوزی-مربع قرار داده  شده است. ابتدای بازی بر روی دیسک زیرین هر حلقه قرار دارد که همین امر و عدم تقارن بازو باعث همراستا شدن لامپ با هر دیسک می شود.

بازوی لوستر سه طبقه الینا
بازوهای U شکل لوستر سه طبقه الینا

طبقات لوستر سه طبقه الینا توسط سیم هایی به یک جعبه اتصال می رسند که در نهایت تا حدی قابل تنظیم نیز هستند. این جعبه اتصال اتصالات الکتریکی لوستر و سقف را می پوشاند و از طرفی نقش عملکردی در فرم نیز دارا است. در واقع این جعبه ی اتصال نقش یک گره را برای پیوند تمام طبقات ایفا می کند.

لامپ ها به سختی قابل رویت هستند، و البته فرم آن ها قابل تشخیص است. البته که در زوایای عکس لامپ قابل رویت است که در این سبک لوستر امری طبیعی است.  در نهایت تمام قطعات و طبقات لوستر کنار هم قرار می گیرند و یک ساختار مثلثی رو به پایین ایجاد می کنند.

ساختار و ابعاد این لوستر مناسب فضاهای دارای سقف بلند است، البته که گرد بودن آن را نیز باید در طراحی لحاظ کرد و مانند خیلی از لوسترهای طبقاتی دیگر مناسب سرسراهای ورودی و پله های اسپیرال نیز هست. از نظر کاربری این لوستر مناسب کاربری ها مسکونی، هتل ها، و برخی کاربری های تجاری است.

برند

نیرا

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “لوستر سه طبقه الینا نیرا”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد ما