لوستر دیواری تک شعله الینا نیرا

چراغ دکوراتیو دیواری الینا را می توان لوستر دیواری نامید، از آن جهت که این چراغ بیشتر از یک چراغ دکوراتیو عادی جزئیات و تزئینات دارد.

15،900،000 ریال

Add to wishlist

چراغ دکوراتیو دیواری الینا را می توان لوستر دیواری نامید، از آن جهت که این چراغ بیشتر از یک چراغ دکوراتیو عادی جزئیات و تزئینات دارد.

در لوستر دیواری تک شعله لینا، شاهد یک فریم لوزی-مربع طلایی رنگ هستیم که البته بر خلاف دیگر محصولات سری الینا نیرا، دارای یک بدنه ی به نسبت کوچک است که زیاد قابل رویت نیست. در واقع این فریم و گوی مهره های داخل آن هستند که نقش اصلی در ایجاد نمای کلی ایفا می کنند.

نمای چراغ از روبرو به صورت یک لوزی و یک خط در پایین آن است، لامپ نیز در پشت گوی مهره های داخل این لوزی نیمه مخفی است، اما با اندکی چرخش و تغییر زاویه، می توان انحنای بازوی اتصال و همین طور بدنه ی لوزی شکل طلایی چراغ را دید.

این لوزی ها دارای گوشه هایی نرم هستند که این با حالت دکوراتیو چراغ هماهنگی دارد، و آن را لطیف می کند. گوی مهره ها نیز مانند دیگر محصولات سری الینا هستند و در واقع توپ های کوچک شفاف پلیمری هستند که مانند دانه های تسبیح در داخل این لوزی نصب شده اند.

رنگ طلایی خش دار بدنه ی چراغ از این جهت انتخاب شده است که با بیشتر فضاها، خصوصا فضاهای داخلی دارای جزئیات و تزئیانت هماهنگ باشد. این رنگ در کنار رنگ شفاف گوی مهره ها و نور حدودا 3000 کلوین لامپ شمعی E14 لوستر دیواری تک شعله الینا باعث خلق فضایی با تم طلایی می شود.

با این تفاسیر، لوستر دیواری تک شعله ی الینا هماهنگی خوبی با معماری های نئوکلاسیک و صد البته مدرن و پست مدرن دارد. از نظر کاربری نیز تناسب خوبی با بیشتر کاربری ها مانند کاربری های مسکونی، اقامتی و تجاری دارد.

جنس فریم

آلیاژ آهن

رنگ بدنه

آبکاری سانتیک, طلایی خش دار

فرم کلی

دیواری ثابت

نوع کریستال

گوی مهره

نوع لامپ

E14

تعداد لامپ

1 شعله

ابعاد

H 25cm, W20

برند

نیرا

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “لوستر دیواری تک شعله الینا نیرا”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد ما