شمعدانی پر آلومینیومی

شمعدانی پر آلومینیومی به عنوان یک نوستالژی طرفداران خودش را دارد. حتی می توان این شمعدان را به عنوان یک عنصر دکوراتیو در نظر گرفت که در معماری داخلی نقش المان گونه ای ایفا می کند.

15،000،000 ریال

Add to wishlist
دسته: برچسب: ,

با این که دوران استفاده از شمع به پایان رسیده است، اما هنوز هم این منابع نور به عنوان یک نوستالژی طرفداران خودش را دارد. حتی می توان شمعدان ها را به عنوان یک عنصر دکوراتیو در نظر گرفت که در معماری داخلی نقش المان گونه ای ایفا می کند. این شمعدانی پر آلومینیومی نیز از این قاعده مستثنی نیست.

این شمعدانی از جنس آلومینیوم ساخته شده است. پایه ی شمعدان تو خالی است و البته زیر آن توسط یک افزونه ی پلاستیکی که از سر خوردن ان جلوگیری می کند بسته شده است.

پر در این شمعدانی پر آلومینیومی توپر است و ریخته گری شده است.

ارتفع پر حدودا 36 سانتی متر و ارتفاع کل شمعدانی حدودا 40 سانتی متر است. طول و عرض کار هم حدودا 16 سانتی متر هستند.

پر به صورت ایستاده نصب شده است و شمع در جلوی آن قرار می گیرد. این باعث می شود که حالتی بازتاب کننده به خود بگیرد. در واقع انگار این پر نوعی رفلکتور است که به دلیل مقعر بودنش نور را در جهت مقابل پخش می کند.

در نهایت باید گفت که این شمعدانی پر می تواند متناسب با معماری داخلی فضاهای نئوکلاسیک و یا پست مدرن باشد. همین طور این که در دو حالت روشن و خاموش نیز کارایی دارد و نقش مکمل برای دیگر مبلمان و اکسسوری ها ایفا می کند. رنگ آلومینیومی و بی آلایش آن نیز توان هماهنگی با بیشتر معماری ها را دارد.

رنگ بدنه

آلومینیومی

جنس فریم

آلومینیوم

فرم کلی

مربعی

ابعاد

16x16x40cm

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “شمعدانی پر آلومینیومی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد ما