گلدان بیضی آلومینیومی

گلدان های فلزی به علت ظاهر ویژه ای که دارند بسیار مورد طرفدار معماران داخلی هستند. طیعتا این گلدان بیضی آلومینیومی نیز می تواند پاسخگوی نیاز طراحان داخلی باشد.

25،000،000 ریال

Add to wishlist

انواع مختلفی از گلدان ها در بازار وجود دارند که هر کدام هم طرفداران خودش را دارد. گلدان های سفالی، پلاستیکی، فلزی و حتی انواع جدیدتری از گلدان ها. در این میان گلدان های فلزی به علت ظاهر ویژه ای که دارند بسیار مورد طرفدار معماران داخلی هستند. طیعتا این گلدان بیضی آلومینیومی نیز می تواند پاسخگوی نیاز طراحان داخلی باشد.

جنس فریم این گلدان آلومینیوم است، که پرداخت شده است.  در قسمت هایی که فرور رفته هستند پرداخت کمی براق تر است، هرچند که در همان جا ها نیز پرداخت عمدا پستی و بلندی های چشمی دارد تا حس طبیعی بودن را داشته باشد. در قسمت های برامده (غیر از طرفین)، سطح دارای تو رفتگی های ریز به صورت یک بافت یکپارچه است.

شکل گلدان بیضی کشیده است، به طوری که طول دهانه ی 21 سانتی متری تقریبا 3 برابر عرض 7 سانتی متر ان است. التبه این دهانه یک لبه ی تقریبا 15 میلی متری نیز به سمت داخلی دارد.البته در قسمت میانی طول و عرض کار بیشتر و حدود 27 در 9 سانتی متر می شود.

جنس بدنه این گلدان بیضی شکل آلومینیومی است و در زیر آن یک سطح سیاه پلاستیکی به منظر پرهیز از سر خوردن اضافه شده است.

شما می توانید در این گلدان که فاقد فام مشخص است، گل های زیبای طبیعی یا مصنوعی را قرار داده و بر روی میز، خصوص میزهای مستطیلی شکل قرار دهید.

رنگ بدنه

آلومینیومی

جنس فریم

آلومینیوم

فرم کلی

بیضی

ابعاد

27x9x26

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “گلدان بیضی آلومینیومی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد ما