گلدان رخ آلومینیومی بزرگ

این گلدان رخ، کاملا از آلومینیوم ساخته شده ، و ریخته گری شده است. شکل گلدان به صورت مفهومی به شکل رخ یک انسان است که شکلی تقریبا بیضی شکل دارد.

35،000،000 ریال

Add to wishlist

این گلدان رخ، کاملا از آلومینیوم ساخته شده ، و ریخته گری شده است. شکل گلدان به صورت مفهومی به شکل رخ یک انسان است که شکلی تقریبا بیضی شکل دارد.

در قسمت فوقانی این گلدان، یک فضای خالی شبه بیضی شکل به ابعاد حدودی 17 در 5 وجود دارد که به نوعی ورودی گلدان است. این فضای ورودی توسط یک لبه ی تقریبا 15 میلیمتری احاطه شده است که به استحکام ساختار و زیبایی کمک می کند.

مقطع های راست نیز شبه بیضی است و مقطع فوقانی نیز نزدیک تر به شکل بیضی است. شکل این سردیس کمی غیر واقعی است که می توان آن را تا حدودی شبیه مجسمه های باستانی دانست. این صوررت در دو سمت گلدان یکسان است و تقریبا تفاوتی ندارد.

 

Human head Flower Vase
نمی جانبی از گلدان رخ آلومینیومی بزرگ

این گلدان رخ دست ساز نیست، و قالب خورده و یک دست است

منتها ریخته گری دستی این سردیس باعث شده است که حفره ها و بی نظمی های تصادفی ایجاد شود و این به جذابیت کار افزوده است. همچنین دو سمت آن پس از ریخته گری به هم جوش داده شده و پرداخت شده اند که رد جوش و پرداخت تا حدود مشهود است.

شما می توانید از این کلدان رخ در فضای خود استفاده کنید و آن را با گل های فصلی یا مصنوعی بیارایید. ابعاد به نسبت بزرگ این گلدان (حدودا 35 در 30 در 15) باعث می شود برای فضاهای بزرگ، مثل روی میزهای کنفرانسیف میز ناهارخوری، کنسول و … مناسب باشد.

جنس فریم

آلومینیوم

رنگ بدنه

آلومینیومی

فرم کلی

بیضی

ابعاد

15cm, 30cm, 35cm

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “گلدان رخ آلومینیومی بزرگ”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد ما