لوستر کریستالی ایزد قطره گرد 60 نیرا

لوستر هایی که دارای کریستال های دست ساز هستند ویژگی های خودشان را دارند. دست ساز بودن کریستال هایی مثل کریستال لوستر کریستالی ایزد قطره، باعث می شود که لوستر اصالت هنری بیشتری به دست بیاورد.

(2 بررسی مشتری)

309،000،000 ریال

Add to wishlist

لوستر هایی که دارای کریستال های دست ساز هستند ویژگی های خودشان را دارند. دست ساز بودن کریستال هایی مثل کریستال لوستر کریستالی ایزد قطره، باعث می شود که لوستر اصالت هنری بیشتری به دست بیاورد.

کریستال های این لوستر از نوع قطره هستند. این قطره ها در بالا نازک هستند و دارای یک سوراخ برای اتصال به ساختار می باشند. در قسمت پایینی نیز قطر قطره افزایش می یابد و ساختار طبیعی به خود می گیرند. این خودش باعث تولید ساختاری لنز مانند می شود.

کریستال قطره آویز دست ساز
کریستال (آویز) قطره دست ساز نصب شده در لوستر کریستالی ایزد قطره

این لوستر از نظر ساختاری بسیار شبیه برادر خود لوستر کریستالی ایزد گرد 60 می باشد. تفاوت این های بیشتر در نوع کریستال است. در این لوستر نیز بازوهایی نصب شده است که مهمان کریستال های قطره است. البته تفاوت اصلی در حجم اشغالی کریستال ها است.

در لوستر ایزد کریستال ها بیشترین حجم دید را اشغال می کردند، اما در اینجا ساختار بدنه خودنمایی می کند. پس می بایست برای آن وزن بیشتری در نظر بگیریم. در تصویر لوستری با آبکاری طلایی خش دار (سانتیک) را می بینیم.

این لوستر نیز امکان به کارگیری با بسیاری از سبک های معماری را دارد. همین طور برای فضاهایی که نیازمند لوستر های خاص و کم وزن (از نظر دیداری) هستند مناسب است.

رنگ کریستال

شفاف

رنگ بدنه

آبکاری آنتیک, آبکاری طلایی, آبکاری کروم, ذغال سنگی استاتیک, طلایی استاتیک, قهوه ای استاتیک, مشکی استاتیک

برند

نیرا

2 دیدگاه برای لوستر کریستالی ایزد قطره گرد 60 نیرا

 1. ثمین ابراهیمی

  لامپ به کار رفته در این لوستر از چه نوعی هست؟ لامپ را چطور می شود خرید؟

  • نیراهوم

   سلام و وقت به خیر. لامپ مورد نظر برای این لوستر از نوع E14 یا شمعی است. برای این لوستر لامپ رایگان ارسال می شود ، ولی در هر صورت لامپ E14 نیرا نیز از این لینک قابل خریداری است:
   nirahome.com/لامپ/لامپ-شمعی-e14-فیلامنتی-4-5w-نیرا/

 2. سعید رضوی

  کریستال ها خاص و جالب توجه هستند. کیفیت آبکاری هم بالا است.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد ما