لوستر گرد طبقاتی برگ انجیری 75 نیرا

لوستر گرد طبقاتی برگ انجیری 75 را می توان یک لوستر نسبتا بزرگ قلمداد کرد، از آن رو که هم از نظر قطر و هم از نظر ارتفاع فراتر از نیازهای یک اتاق ساده است. این موضوع برای لوسترهای طبقاتی بیشتر از لوستر های یک طبقه خودنمایی می کند.

285،000،000 ریال

Add to wishlist

لوستر گرد طبقاتی برگ انجیری 75 را می توان یک لوستر نسبتا بزرگ قلمداد کرد، از آن رو که هم از نظر قطر و هم از نظر ارتفاع فراتر از نیازهای یک اتاق ساده است. این موضوع برای لوسترهای طبقاتی بیشتر از لوستر های یک طبقه خودنمایی می کند.

ابعاد نسبتا بزرگ این لوستر باعث می شود که تعداد کریستال های برگ انجیری بیشتر شود، و این باعث کاهش نسبت ابعاد هر کریستال به ابعاد لوستر می شود. همین امر باعث می شود کریستال ها در این لوستر کوچک تر به نظر برسند و فرم لوستر بیشتر به فرم نیمه مخروطی نزدیک باشد.

از طرفی همین تعداد بالاتر کریستال ها باعث می شود که ترکیب رنگ متعادل تر باشد و کریستال های تک رنگ در این میان بهتر خودنمایی کنند.

قالب بودن کریستال ها باعث می شود که در توالی یک فرم کنگره کنگره ی منظر بر روی لوستر داشته باشیم. کریستال ها بر روی بازوهای آبکاری شده ی ساختار این لوستر نصب می شوند که این امر به وسیله ی سوراخی که در بالای هر کریستال قرار دارد صورت می گیرد. دنباله ی این بازوها بر روی فرم برگ انجیری، باعث این تصور می شود که انگار دمبرگ هر برگ هستند.

 

لوستر گرد طبقاتی برگ انجیری 75
هر کدام از بازوهای نصب کریستال در لوستر گرد طبقاتی برگ انجیری 75 مانند دمبرگ هر برگ دیده می شوند.

همان طور که از تصویر بر می آید، کریستال ها می توانند رنگ های مختلفی مثل شفاف، شامپاینی، سفید، طلایی و دودی داشته باشند، که لوستر می تواند به صورت ترکیبی و یا به صورت تک رنگ سفید ارائه شود.

از آنجا که هر کریستال به صورت سه بعدی طراحی شده است و ضخامت کریستال در جاهای مختلف کم و زیاد می شود، هر کریستال مانند یک مجموعه لنز واگرا و همگرا عمل می کند که بسته به فاصله تا منبع نور، جلوه های نوری مختلفی را خلق می کند.

لوستر در مجموع یک لوستر مدرن نزدیک به نهضت هنر نو است، که این مدرن بودن با سادگی فرم لوستر و قالبی بودن کریستال ها تاکید می شود. البته باید در نظر داشت که می توان هماهنگی لوستر با هر فضای داخلی را توسط رنگ کریستال های به کار رفته دست خوش تغییر کرد.

بدنه ی این لوستر اصلا مانند لوستر های سری لنزو و سری لینارا نقش تزئینی و فرم آفرین ندارد و استفاده از آن صرفا به منظور ایجاد فضای مناسب نصب کریستال ها و لامپ ها است. البته که برای همین بدنه هم آبکاری مناسب در نظر گرفته شده است تا بتواند در شرایط مختلف آب و هوایی عملکرد خوبی را ارائه دهد.

جنس فریم

آلیاژ آهن

فرم کلی

طبقاتی, گرد

رنگ بدنه

آبکاری طلایی, آبکاری کروم

نوع کریستال

برگ انجیری

رنگ کریستال

ترکیبی-1, مات

نوع لامپ

E14

تعداد لامپ

12 شعله

ابعاد

قطر 75cm

برند

نیرا

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “لوستر گرد طبقاتی برگ انجیری 75 نیرا”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد ما