لوستر کریستال برگ راش 75 نیرا

در طراحی لوستر ها به وفور از عناصر طبیعی بهره برده می شود، که در بسیاری موارد طرح های گیاهی مثل شاخ و برگ و گل درختان الگو هستند. در لوستر کریستال برگ راش هم کریستال های برگ را شاهد هستیم  البته که طرح برگ این لوستر بسیار شبیه به برگ انواع درخت راش است.

489،000،000 ریال

Add to wishlist

در طراحی لوستر ها به وفور از عناصر طبیعی بهره برده می شود، که در بسیاری موارد طرح های گیاهی مثل شاخ و برگ و گل درختان الگو هستند. در لوستر کریستال برگ راش هم کریستال های برگ را شاهد هستیم  البته که طرح برگ این لوستر بسیار شبیه به برگ انواع درخت راش است.

این نوع برگ را اصطلاحا برگ چینی نیز می نامند، که به نوع برگ های مورد استفاده در فرهنگ شرق دور شباهت دارد. کریستال های برگ راش از نوع قالب خورده هستند، که از یک طرف دارای طرح است و از دیگر جهت ها صاف می باشد که این بیشتر هم سبک کریستال های خانواده کریستال برگ می باشد.

با این حساب، کریستال های لوستر کریستال برگ راش کارایی نمادین دارند و فرم آن ها، یک فرم بر گرفته از عناصر طبیعی است که برخلاف کریستال هایی مثل کریستال برگ انجیری فرمی ساده شده دارد.

کریستال های برگ لوستر کریستال برگ راش 75
نمونه ای از کریستال شیشه های طرح راش به کار رفته در لوستر کریستال برگ راش 75

این برگ های شیشه ای، از داخل به صورت حباب دار درآمده اند، که این امر باعث ایجاد جلوه های تصویری و شکست نور در داخل هر کریستال می شود. این حالت را اصطلاحا برفکی یا Frosted می گویند. این کار باعث می شود که هر کریستال در نقش یک دیفیوزر Diffuser عمل کند و منبع نور به خوبی پشت آن مخفی شود.

بدنه ی لوستر کریستال برگ راش 75، حالتی کارکردی دارد، و  علارغم ایجاد فرم، در فرم دیده نمی شوند. این بدنه به صورت چند فریم حلقوی تو در تو می باشد، که به صورت طبقاتی به هم جوش خورده اند، و هر کدام تعدادی کریستال را به صورت آویز نگه می دارند. ضخامت این تسمه ها طوری انتخاب شده است که توانائی تحمل وزن کریستال ها را داشته باشد.

از هر رینگ فلزی، تعدادی بازو بیرون آمده است که مشابه تعدادی از دیگر محصولات نیرا است، و در قسمت تو رفتگی هر بازو، یک کریستال قرار می گیرد. وزن کریستال و دور بودن نقطه ثقل آن از محل اتصال، باعث پایدار شدن این آونگ می شود.

فرم کلی این لوستر به صورت مخروط، و رو به پایین است، و نظم به کار رفته در فرم آن دقیق است، طوری که لوستر تقریبا به صورت یک فرم واحد دیده می شود.

فرم لطیف و ظاهر دلنواز این لوستر، آن را مناسب فضاهایی مثل کاربری های مسکونی و اقامتی می کند. از طرفی ارتفاع به نسبت زیاد لوستر و بزرگ بودن آن، باعث می شود که بیشتر مناسب سرسراها و فضای بین پلکان ها باشند.

جنس فریم

آلیاژ آهن

فرم کلی

گرد

رنگ بدنه

ذغال سنگی استاتیک, طلایی استاتیک, مشکی استاتیک

نوع کریستال

برگ راش

رنگ کریستال

مات

نوع لامپ

E14

تعداد لامپ

16 شعله

ابعاد

قطر 75cm

برند

نیرا

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “لوستر کریستال برگ راش 75 نیرا”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد ما