ویژه

لوستر کریستالی خطی برگ لوتوس نیرا

لوستر کریستالی خطی برگ لوتوس به دلیل فرم لاینری که دارد، مناسب فضاهای باریک و بلند و یا مستطیلی شکل است، و از طرفی برای جزیره و میز ناهارخوری گزینه ی مناسبی است.

199،000،000 ریال

Add to wishlist

در لوستر خطی برگ لوتوس شاهد دو ردیف کریستال برگ به شکل برگ نیلوفر آبی هستیم که با یکدیگر همپوشانی دارند. کریستال های قالبی به نسبت بزرگی که به صورت منظم و با هم پوشانی کنار هم قرار گرفته اند. یک ساختار به نسبت مشخص که کریستال های زیبای آن، چشم را به زور مجذوب خود می کند.

کریستال های برگ نیلوفر آبی، همانند الگوی خود نسبتا بزرگ هستند و ابعادی حدودا 20 سانتی متر دارند. بزرگی این کریستال ها در یک ساختار به نسبت کشیده، مثل ساختار کشیده ی لوستر کریستالی خطی برگ لوتوس بیشتر خود نمایی می کند، چرا که در مجموع در ارتفاع فقط دو کریستال می توانند روی هم قرار بگیرند.

کریستال لوستر کریستالی خطی برگ لوتوس
نمایی از شیشه کریستال های برگ لوتوس

فرم کریستال که بین فرم دایره و مثلث است، دارای یک سری رگ برگ و یک سری کره های کوچک در سطح است که همین امر باعث ایجاد یک سری اپتیک لنز مانند می شود و نور لامپ را به شدت می شکند. حتی در کریستال های شفاف لوتوس نیز ما به سختی می توانیم حضور لامپ را تشخیص بدهیم.

لوستر کریستالی خطی برگ لوتوس
نمایی از داخل لوستر کریستالی خطی برگ لوتوس

لامپ ها که از نوع شمعی E14 هستند، در دو ردیف و نزدیک به پایین لوستر نصب شده اند، که البته فقط از زوایای خاصی از پایین قابل رویت هستند.

لوستر کریستالی خطی برگ لوتوس به دلیل فرم لاینری که دارد، مناسب فضاهای باریک و بلند و یا مستطیلی شکل است، و از طرفی برای جزیره و میز ناهارخوری گزینه ی مناسبی است.

جنس فریم

آلیاژ آهن

فرم کلی

خطی

نوع کریستال

برگ لوتوس

رنگ کریستال

شفاف, مات

نوع لامپ

E14

تعداد لامپ

12 شعله

برند

نیرا

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “لوستر کریستالی خطی برگ لوتوس نیرا”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد ما