دیواری ایزد قطره نیرا

دیواری ایزد قطره ترکیبی از کریستال های مرغوب دست ساز با حلقه فلزی مینیمال است که مانند یک جواهر در فضای دکوراسیون می درخشد.

45،000،000 ریال

Add to wishlist

هنر هر وقت که خواسته است خودنمایی کند، به طبیعت نیم نگاهی داشته است. حتی هنر مدرن هم نتوانسته است وامداری خود به طبیعت را مخفی کند و بزرگان این هنر مثل فرانک لوید رایت در خانه ی آبشار خود این را به رخ کشیده اند. دیواری ایزد قطره نیز چنین ویژگی را دارد و از بیان آن به خود می بالد.

سری محصولات ایزد قطره با الهام از طبیعت و بهره مندی از طراحی مینیمال، چشم هر مخاطبی را به خود جذب میکنند. دیواری ایزد قطره نیز با همین ویژگی تولید شده است و شاید حتی طبیعت گرایی آن بارزتر از لوسترهای این سری باشد.

علت این امر را می توان در ساختار این چراغ دیواری جست. ساختار این چراغ صرفا نقش نگه دارنده دارد و از نظر فرم شناسی هویدا نیست. به همین دلیل هم آونگ های شیشه ای قطره مانند دیواری ایزد قطره در جلوی این چراغ خودنمایی می کنند.

چراغ دکوراتیو دیواری ایزد قطره
آونگ های کریستال قطره به کار رفته در چراغ دکوراتیور دیواری ایزد قطره

شکل قطره مانند و گوی مانند این قطرات باعث می شود که ما یک افکت لنز مانند در کریستال داشته باشیم. تصویر لامپ و بدنه ی چراغ درون این کریستال معکوس و یا بزرگنمایی می شود و چشم هر مخاطبی را به خود جذب می کند.

برای آویختن این آونگ ها یک سری دستک کوچک که برآمدند و در انتهای خود یک تو رفتگی V مانند دارند در نظر گرفته شده است. این باعث می شود که وزن کریستال باعث پایداری آن بشود، و از طرفی یک ساختار نیمه پایدار بسازد که در جهت افقی بازی داشته باشد. همین باعث می شود ساختار آونگ به صورت معلق به چشم بیاید.

رنگ بدنه ی این محصول میتواند به صورت آبکاری الکتروفورتیک و یا رنگ استاتیک باشد. این نوع از پرداخت باعث می شود که بدنه ی فلزی چراغ در برابر خوردگی یا زنگ زدگی مقاوم شود و از طرفی همان ساختار نازک و مینیمال نیز اصیل و زیبا به نظر برسد.

این چراغ دکوراتیو به دلیل ساختار نسبتا مینیمالی که دارد مناسب بسیاری از انواع معماری داخلی است، خصوصا وقتی که فضا نیازمند نقطه ای کانونی و یا صحنه هاییی برای جلب توجه است. البته که این چراغ آن قدر ها هم شلوغ و درگیر کننده نیست و فضا را چندان به هم نمی ریزد.

رنگ کریستال

شفاف

رنگ بدنه

آبکاری آنتیک, آبکاری طلایی, آبکاری کروم, ذغال سنگی استاتیک, طلایی استاتیک, قهوه ای استاتیک, مشکی استاتیک

جنس فریم

آلیاژ آهن

فرم کلی

دیواری نیم دایره

نوع کریستال

آونگ قطره

تعداد لامپ

2 شعله

نوع لامپ

E14

ابعاد

قطر 25cm

برند

نیرا

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دیواری ایزد قطره نیرا”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد ما