دیواری لینارا نیرا

به صورت کلی سه نوع چراغ دکوراتیو دیواری داریم. دسته ی سوم که دیواری لینارا نیز جزو ان دسته است، چیزی بین دو دسته قبل هستند و نوری دارای افکت البته کم ارائه می دهند که ناشی از یک منبع نور عادی و همه جهته است.

50،000،000 ریال

Add to wishlist

به صورت کلی سه نوع چراغ دکوراتیو دیواری داریم. دسته اول چراغ های دکوراتیوی هستند که با تکیه بر متریال های جالب توجه، گران قیمت و آویز ساخته شده اند. نمونه ی بارز این چراغ ها را می تواند چراغ های دکوراتیو کلاسیک و نئوکلاسیک و پست مدرن دانست که به نوعی لوسترهای دیواری نیز نامیده می شوند. دسته ی دوم اما دارای منابع نوری جهت دار و خاص هستند که نور جهت دار و در نتیجه فرم تصویری خاصی را بر دیوار می افکنند. اما دسته ی سوم که دیواری لینارا نیز جزو ان دسته است، چیزی بین دو دسته قبل هستند و نوری دارای افکت البته کم ارائه می دهند که ناشی از یک منبع نور عادی و همه جهته است.

در چراغ دکوراتیو دیواری لینارا، متریال، فلزی است که رنگ سیاه الکترواستایک به خود گرفته است. رنگ سیاه و متریال فلزی این چراغ دیواری نمایانگر ذات مدرن آن است. منبع نور چراغ که به صورت تقریبا نقطه ای است، در مقابل بدنه ی نیمه شفاف چراغ قرار می گیرد و ایجاد سایه روشنی زیبا در محیط می کند. این تکنیک در نورپردازی رایج است و می توان آن را حتی در برخی چراغ های قدیمی تر نیز دید.

سایه روشن چراغ دیواری لینارا
سایه روشن ناشی از چراغ دکوراتیو دیواری لینارا در محل نصب

این تکنیک در چراغ دیواری لینارا بیشتر از لوستر جالب توجه است، چرا که نزدیک بودن چراغ دیواری به دیوار باعث می شود افت قوی تر به نظر برسد و سایه ها بسیار قوی تر از نیم سایه ها باشند. چون در فاصله ی بیشتر نور نیم سایه گسترش بیشتری می یابد و سایه ها را تا حد زیادی می پوشاند.

چراغ دیواری لینارا را می توان یک چراغ مدرن دانست، چرا که در ساخت آن بیشتر از مولفه های مدرن بهره برده شده است، به عنوان مثال متریال فلزی سیاه رنگ آن در کنار منبع نور هویدا و خطوط هندسی منظم و نبود المان های تزئینی اضافه هماهنگ  با اصول مدرنیزم و سبک بین الملل هستند.

رنگ بدنه ی این چراغ مشکی الکترواستاتیک است. رنگ های الکترواستاتیک به صورت یک پوشش یکپارچه بر روی کل سطح چراغ قرار می گیرند و در مقابل بیشتر مواد شیمیایی و خوردگی مقاوم هستند. از طرفی دیتیل های چراغ به روش الکتروفورتیک پوشش دهی شده و یا اصطلاحا آبکاری شده اند، که رنگ ان اصطلاحا طلایی خش دار یا سانتیک گفته می شود.

چراغ دیواری لینارا پتانسیل بالایی در هماهنگی با اکثر سبک ها دارد، ولی در مجموع مناسب سبک های نئوکلاسیک، مدرن، پست مدرن و روستیک است. این چراغ را می توان برای خلق نقاط کانونی در معماری داخلی به کار برد،  و البته که به دلیل نیمه شفاف بودن بدنه ی چراغ، و وجود مسیرهای زیادی برای خروج مستقیم نور، این چراغ قابلیت استفاده به عنوان یک منبع نوری مستقیم را دارد. البته می بایست در به کار بردن آن دقت کرد تا خیرگی آن در مسیر دید مستقیم کاربری ها قرار نگیرد.

رنگ بدنه

مشکی+آنتیک

جنس فریم

آلیاژ آهن

فرم کلی

دیواری نیم دایره

نوع لامپ

E27

تعداد لامپ

1 شعله

ابعاد

قطر 15cm، ارتفاع 35cm

برند

نیرا

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دیواری لینارا نیرا”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد ما