دیواری کریستالی گرود نیرا

چراغ دکوراتیو دیواری کریستالی گرود، ترکیبی هندسی از کریستال های اصطلاحا بیسکوئیتی به صورت نیم استوانه است.

32،200،000 ریال

Add to wishlist

نیم دایره ای که ساختار اصلی دیواری کریستالی گرود نیرا را می سازد، دارای یک سطح بیرونی شیشه ای است که تشکیل دهنده ی فرم اصلی چراغ است. این سطح شیشه ای متشکل از 11 کریستال اصطلاحا بیسکوئیتی است.

کریستال بیسکوئیتی نصب شده در این چراغ، به صورت کارخانه و پروفیلی تهییه شده است. سطح مقطع این پروفیل به صورت کلی مستطیل شکل است که بر روی آن چندین دندانه ی برجسته وجود دارد.

خارج شدن شکل پروفیل از شکل مستطیل، به منظور کاهش خیرگی است. هر کدام از این برجستگی ها نقش یک لنز خطی را ایفا می کند که تصویر را در چهت افقی می شکند.

بدنه ی دیواری کریستالی گرود، یک بدنه ی مینیمال و حداقلی است تا صرفا بتواند پروفایل های شیشه ای رو بر روی خود نگاه دارد. هر پروفایل شیشه ای دارای دو حفره برای اتصال است. اتصال توسط پیچ و همین طور گوی مهره های استوانه ای شکل صورت می گیرد.

دانلود فایل:

این محصول دارای فایل مدل آماده ی سه بعدی می باشد، که به صورت رایگان در اختیار شما قرار گرفته است. شما می توانید از این فایل به منظور شبیه سازی و قرار دادن محصول در محل، پیش از خرید استفاده نمایید. لطفا این فایل را در اختیار دیگران قرار ندهید. فروش این فایل به دیگری غیر قانونی است.

فایل فشرده دانلود فایل سه بعدی چراغ دکوراتیو دیواری کریستالی گرود

نکته : ورژن فایل 2017 بوده و برای نرم افزار 3dsmax و پلاگین Vray طراحی شده است. هر دو رنگ بدنه در این فایل موجود هستند که می توانید با انتخاب شماره در متریال VRaySwitchMtl می توانید رنگ را انتخاب کنید. رنگ های بدنه ی ارائه شده، مشکی استاتیک و طلایی الکترواستاتیک هستند.

دیواری کریستالی گرود طلایی استاتیک دیواری کریستالی گرود مشگی

رنگ بدنه

طلایی استاتیک, مشکی استاتیک

برند

نیرا

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دیواری کریستالی گرود نیرا”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد ما