لوستر کریستال کاردی گرد طبقاتی 60 نیرا

145،000،000 ریال

Add to wishlist

در سال های اخیر، انواع لوستر کریستال کاردی بین مردم پرطرفدار شده اند. علت آن را شاید بتوان در سادگی کریستال ها و تعداد به نسبت زیاد آن ها دانست. این ناشی از ویژگی همان کریستال های به اصطلاح کاردی است.

این کریستال ها را به دلیل نسبت طول به ارتفاع ان ها و لبه ی به نسبت تیز کریستال کاردی می نامند. این کریستال ها حالتی منشوری دارند که البته ارتفاع منشور بسیار بیشتر از سطح مقطع آن است. در طرفین شاهد دو تراش تقریبا 45 درجه هستیم که آن ها را نیز به نسبت تیز می کند.

راس کریستال (که البته زاویه ی بیشتری هم دارد و به صورت فیلت دار تیزی آن گرفته شده است) در بیرون لوستر قرار می گیرد. خط پایه ی این مثلت نیز به سمت مرکز قرار می گیرد، و دوران کریستال ها حول مرکز لوستر تشکیل یک چند ضلعی بسیار بزرگ و شکل دایره مانند می دهد. اما سمت بیرونی لوستر مانند یک چندضلعی است که زوایای آن به صورت متناوب به سمت بیرون و داخل هستند و فرم به اصطلاح دندانه دار است.

البته که عرض مقطع هر کریستال به نسبت محیط دایره و ارتفاع خود کریستال کم است، و همین باعث ایجاد یک دیتیل ظریف و نه چندان مزاحم می شود. از طرفی خاصیت منشوری هر کریستال که در تمام طول آن ادامه دارد، باعث شکست نور و بازتابش چندین جهته ی نور در زاوایای مختلف این دایره می شود.

کریستال کاردی لوستر کریستال کاردی
نمایی از کریستال های کاردی لوستر کریستال کاردی 60 نیرا

در لوستر کریستال کاردی گرد طبقاتی 60، قطر دایره ی بیرونی به نسبت زیاد است، و به همین دلیل بیش از 60 کریستال در کنار هم درون این دایره چیده می شوند. در طبقات پایین تر البته تعداد کریستال ها کمتر است، اما دایره ی بیرونی بیشترین نقش را در فرم ایفا می کند.

از روبرو اما فرم این لوستر یک فرم مثلث مانند، مشابه مقطع هر کدام از کریستال ها است. این موضوع از طرفی یک هماهنگی مشابه فرکتال در فرم ایجاد می کند، و از طرفی باعث یک فرم رو به پایین در محل نصب لوستر می شود.

البته در بازار لوستر انواع و اقسام لوسترهای کریستال کاردی وجود دارد. تفاوت این لوسترها را می توان در کیفیت و استحکام بدنه و رنگ آن، کیفیت متریال کریستال ها و قطر آن ها، و همین طور تراکم و تعداد کریستال ها دانست. این مسائل ان قدر تاثیر گذار هستند که مثلا با کاهش یک طبقه و یا افزایش چند میلی متری فاصله ی بین کریستال ها و کاهش چند میلی متری قطر هر کریستال و کاهش ضخامت ورق فلزی، ارزش لوستر دگرگون می شود.

البته در لوستر کریستال کاردی گرد طبقاتی 60 سعی شده است از یک بدنه ی مستحکم و زیبا با پرداخت نهایی کارآمد استفاده شود. می توان این مسئله را در مقایسه با دیگر محصولات کریستال کاردی موجود در بازار بررسی کرد. همچنین چندین لامپ شمعی E14 برای این لوستر در نظر گرفته شده است که طبق منوال محصولات نیرا، به رایگان و همراه با محصول تحویل خواهد شد.

ساختار بدنه ی لوستر کریستال کاردی
بدنه و لامپ های به کار رفته در این لوستر. ساختار و کیفیت پرداخت کاملا مشخص هستند.

لوستر کریستال کاردی گرد طبقاتی 60 محصولی است که مورد پسند بسیاری از مخاطبین قرار گرفته است. لوستری ساده و در عین حال پر از جزئیات که می تواند به سادگی تبدیل به نقطه ی کانونی معماری داخلی شما شود.

جنس فریم

آلیاژ آهن

رنگ بدنه

ذغال سنگی استاتیک, طلایی استاتیک, قهوه ای استاتیک, مشکی استاتیک

فرم کلی

گرد

نوع کریستال

آویز کاردی

رنگ کریستال

شامپاین, شفاف, مات

نوع لامپ

E14

تعداد لامپ

12 شعله

ابعاد

قطر 60cm

برند

نیرا

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “لوستر کریستال کاردی گرد طبقاتی 60 نیرا”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد ما