لوستر کریستالی مدرن دریزل نیرا

لوستر کریستالی مدرن دریزل، یکی از لوسترهای جدید نیرا است، که در نمایشگاه پاییز 1402 معرفی شد. این لوستر که به شکل قطرات باران طراحی شده است، متشکل از تعداد زیادی کریستال قطره است که به صورت آویز قرار گرفته اند.

349،000،000 ریال

Add to wishlist

لوستر کریستالی مدرن دریزل، یکی از لوسترهای جدید نیرا است، که در نمایشگاه پاییز 1402 معرفی شد. این لوستر که به شکل قطرات باران طراحی شده است، متشکل از تعداد زیادی کریستال قطره است که به صورت آویز قرار گرفته اند.

بدنه ی لوستر بسیار ساده است و به صورت یک رینگ دقیق و بدون نقص است. بر روی این رینگ یک سری دستک منحنی قرار دارد که هر کریستال توسط یک حلقه ی فلزی به دستک مربوطه متصل می شود. کریستال ها در 5 ردیف کنار هم قرار می گیرند تا فرم لوستر را بسازند.

قرار گیری قطرات با این تعداد در کنار هم، در کنار بدنه ای مینیمال که خاصیت انعکاسی بالا دارد، باعث ایجاد یک افکت ویژه درون هر قطره می شود. این جلوه ی نوری به این صورت است که درون هر کره ی کریستالی لوستر کریستالی مدرن دریزل، تصویر دیگر گوی ها و تصویری از محیط دیده می شود.

لامپ های G9 این لوستر نیز در میان همین گوی ها قرار می گیرند، و تا حدودی مخفی می شوند. تصویر لامپ ها و حتی تا حدی خیرگی آن ها نیز در میان بازتابش گوی ها دیده می شود.

اتصال لوستر کریستالی مدرن دریزل به سقف توسط کابل های روکش دار صورت می گیرد که هر کدام از این کابل ها توسط نازل هایی در کفه ی فوقانی لوستر قابل تنظیم هستند. در نهایت این تنظیم ارتفاع باعث می شود که لوستر در موقعیت مناسب قرار بگیرد و بهترین نمایش را داشته باشد.

از منظر زیبایی شناختی، لوستر کریستالی مدرن دریزل را نیز می توان یک لوستر طبیعت گرا دانست.

این که نور از طریق چیزی مثل قطرات باران به محیط سرازیر شود، حس طبیعی خوبی را به بیننده منتقل می کند. بازتابش نور درون این قطرات، حس قطره را تقویت می کند و از طرفی، آویز شدن بدنه ی لوستر توسط خطوط تقریبا عمودی و نیمه براق عمودی، طبیعت گرایی را تاکید می کند.

لوستر کریستالی مدرن دریزل را می توان گزینه ای عالی برای پذیرایی منازل، یا اتاق های هتل های مجلل دانست. این قضیه وقتی بیشتر برجسته می شود، که بدانیم این لوستر نسبتا مینیمال است و بار دیداری کمی را به بیننده منتقل می کند و بیشتر بر انتقال حس تاکید دارد.

جنس فریم

آلیاژ آهن

رنگ بدنه

آبکاری دودی, آبکاری کروم

فرم کلی

گرد

نوع کریستال

گوی

رنگ کریستال

دودی, شامپاین, شفاف

نوع لامپ

G9

تعداد لامپ

14 شعله

ابعاد

قطر 80cm

برند

نیرا

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “لوستر کریستالی مدرن دریزل نیرا”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد ما