ویژه

لوستر کریستالی گرد زرین 60 نیرا

از ویژگی های لوستر کریستالی گرد زرین، می توان به بافت متفاوت بدنه ی لوستر اشاره کرد. در این لوستر، شاهد نگین هایی هستیم که درخششی خاص به بدنه ی لوستر داده اند.

319،000،000 ریال

Add to wishlist

از ویژگی های لوستر کریستالی گرد زرین 60 نیرا، می توان به بافت متفاوت بدنه ی لوستر اشاره کرد. در این لوستر، شاهد استفاده از یک سری برجستگی کریستال مانند هستیم که فرمی نگینی به بدنه ی لوستر داده اند. این امر باعث می شود که بدنه ی لوستر از دور درخشش خاصی داشته باشد.

کریستال های لوستر به شکل صدف، اما یک صدف نمادین و گرد هستند. یک فرم گرد که خطوطی شبه موازی از نقطه اتصال آن آغاز می شوند، به صورت وتری به اطراف می روند، و رفته رفته ضخیم تر می شوند تا لبه های صدف مانند کریستال را بسازند.

لوستر کریستالی گرد زرین قطر 60
فرم کریستال ها و طریقه چینش در لوستر کریستالی گرد زرین

چینش کریستال ها در 6 طبقه صورت می گیرد، طبقاتی که عملا از هم مجزا نیستند، و هم پوشانی کریستال ها در حدی است که نمی توان مرز روشنی بین طبقات مشاهده کرد. تمام کریستال های لوستر کریستالی گرد زرین به صورتی چیده می شوند که مماس بر دوایر هم مرکز این لوستر باشند.

بین کریستال ها و رینگ بالایی لوستر، یک فاصله ی اندک در نظر گرفته شده است که همین امر باعث می شود که دو ردیف کریستال بالا و پایین لوستر یک سری مثلث تو خالی را در فرم ایجاد کنند.

 

 

جنس فریم

آلیاژ آهن

فرم کلی

گرد

رنگ بدنه

طلایی خش دار

نوع کریستال

کریستال صدف

رنگ کریستال

شامپاین, شفاف

نوع لامپ

E14

تعداد لامپ

13 شعله

ابعاد

قطر 60cm

برند

نیرا

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “لوستر کریستالی گرد زرین 60 نیرا”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد ما