ما که هستیم؟

ما فروشگاه نیراهوم هستیم، و محصولات نورپردازی دکوراتیو -مانند انواع لوستر، چراغ های دیواری، چراغ های رومیزی و ایستاده، مبلمان و فرنیچر، اکسسوری و لوازم تزئینی- را ارائه می دهیم، آدرس وب‌سایت ما: https://www.nirahome.com.

دیدگاه‌ها

هنگامی که بازدیدکنندگان نظرات خود را در وبسایت نیراهوم می‌نویسند، ما اطلاعاتی را که در فرم نظرات و بازدید کننده‌ها ارائه می‌شود، من جمله آدرس IP را برای کمک به تشخیص هرزنامه ذخیره می کنیم.

ممکن است یک رشته ناشناس ایجاد شده از آدرس ایمیل شما (که هش نامیده می‌شود) به سرویس Gravatar ارائه شود تا بررسی شود که آیا از آن استفاده می‌کنید یا خیر. سیاست حفظ حریم خصوصی خدمات Gravatar در اینجا در دسترس است: https://automattic.com/privacy/. پس از تأیید نظر شما، تصویر نمایه شما در متن نظر شما قابل مشاهده است.

رسانه

چنانچه تصاویری را در وبسایت نیراهوم آپلود کنید، سعی کنید آپلود تصاویر شامل داده‌های مکان جغرافیایی (EXIF GPS) شود. در غیر این صورت، بازدیدکنندگان وب سایت می‌توانند هر گونه اطلاعات مکان را از تصاویر در وب سایت دانلود و استخراج کنند.

کوکی‌ها

چنانچه شما نظری را در سایت ما درج کنید، امکان تصمیم گیری شما برای ذخیره نام، آدرس ایمیل و وب سایت خود در کوکی‌ها هست. تایید ذخیره ی کوکی ها برای راحتی شما است، تا زمانی که نظر دیگری را ارسال کنید دوباره مجبور نباشید جزئیات خود را پر کنید . ذخیره این کوکی‌ها یک سال ادامه خواهد یافت.

چنانچه وارد برگه ورود ما شوید، یک کوکی موقت برای مشخص نمودن اینکه آیا مروگر شما قابلیت قبول کوکی را دارد یا نه تنظیم می‌کنیم. این کوکی حاوی اطلاعات شخصی شما نیست و وقتی مرورگر شما بسته می‌شود از بین می‌رود.

همچنین هنگام ورود به سیستم، ما یک سری کوکی‌ را تنظیم خواهیم کرد تا اطلاعات ورود به سیستم و گزینه‌های صفحه نمایش خود را ذخیره کنیم. کوکی‌های ورود به سیستم مربوط به دو روز گذشته و کوکی‌های گزینه‌های صفحه نمایش مربوط به یک سال گذشته است. چنانچه ” مرا به خاطر بسپار ” را انتخاب کنید، ورود شما برای دو هفته ادامه خواهد یافت. چنانچه از حساب خود خارج شوید، کوکی‌های ورود حذف خواهند شد.

چنانچه یک نوشته را ویرایش یا منتشر کنید، یک کوکی اضافی در مرورگر شما ذخیره خواهد شد. این کوکی حاوی اطلاعات شخصی نیست و به سادگی نشان می‌دهد که شناسه پست مقاله شما فقط ویرایش شده است. این کوکی بعد از یک روز منقضی می‌شود.

محتوای قرار داده شده از دیگر وب‌سایت‌ها

نوشته های موجود در وب سایت نیراهوم ممکن است شامل محتوای قرار داده شده (مثلا ویدئوها، تصاویر، مقالات و غیره) از دیگر وبسایت ها باشد. مطالب قرار داده شده از دیگر وب سایت‌ها رفتاری دقیقا همان طوری که بازدید کننده از وب سایت دیگر بازدید کنند دارند.

این وبسایت‌ها ممکن است اطلاعاتی مربوط به شما را جمع‌آوری کنند، از کوکی‌ها استفاده کنند، امکان ردیابی سوم شخص اضافه را قرار دهند و تعامل شما با محتوای تعبیه شده را نظارت کنند که چنانچه حساب کاربری داشته و به آن وبسایت وارد شده باشید، شامل ردیابی تعامل شما با محتوای قرار داده شده می باشد.

اطلاعات شما را با چه کسانی به اشتراک می‌گذاریم

چنانچه شما تنظیم دوباره رمز عبور را درخواست دادید، به ناچار و به منظور اطلاع رسانی به شما، نشانی IP شما در ایمیل تنظیم دوباره وجود خواهد داشت.

ما چه مدت اطلاعات شما را حفظ می‌کنیم؟

چنانچه نظری را ارسال کنید، نظر و MetaData آن به صورت نامحدود حفظ خواهند شد. این یعنی ما می‌توانیم نظرات بعدی شما را بطور خودکار بدون اینکه در صف بازدید قرار دهیم، تشخیص داده و تایید کنیم.

ما همچنین برای کاربرانی که در وب سایت ما ثبت نام می‌کنند، اطلاعات شخصی را که در مشخصات کاربر آنها ارائه شده، ذخیره می‌کنیم. همیشه امکان مشاهده، ویرایش یا حذف اطلاعات شخصی برای همه کاربران وجود دارد (به جز این که نمی‌توانند نام کاربری خود را تغییر دهند). همچنین مدیران وب سایت نیز می‌توانند این اطلاعات را مشاهده و ویرایش کنند.

حقوقی که بر روی داده‌هایتان دارید

چنانچه در این سایت حساب کاربری دارید یا نظری ارسال کرده‌اید، می‌توانید درخواستی مبنی بر دریافت یک فایل خروجی از اطلاعات شخصی که ما در خصوص شما نگه می‌داریم، من جمله هرگونه داده‌ای که برای ما ارائه کرده‌اید، ارائه دهید. همچنین می‌توانید درخواست پاک نمودن هرگونه اطلاعات شخصی که ما در مورد شما داریم را داشته باشید. این شامل اطلاعاتی نیست که ما مجبور به نگهداری آنها برای اهداف اداری، قانونی یا امنیتی هستیم.

داده‌هایتان کجا فرستاده شد

 دیدگاه‌های بازدیدکننده ممکن است از طریق یک سرویس تشخیص هرزنامه ی خودکار بررسی شوند.