ویژه

لوستر گرد کریستالی شاهین 80 نیرا

لوستر گرد کریستالی شاهین 80، لوستری ترکیبی است، به این صورت که کریستال های لوستر همراه با یک تاج فلزی نصب می شود. این تاج که فرم انتزاعی طبیعی دارد، به مفتول های بدنه ی لوستر آویز می شود. و کریستال های قالبی فرم دار لوستر در زیر آن نصب می شود.

399،000،000 ریال

Add to wishlist

لوستر گرد کریستالی شاهین 80، لوستری ترکیبی است، به این صورت که کریستال های لوستر همراه با یک تاج فلزی نصب می شود. این تاج که فرم انتزاعی طبیعی دارد، به مفتول های بدنه ی لوستر آویز می شود. و کریستال های قالبی فرم دار لوستر در زیر آن پیچ می شود.

کریستال های به شکل پر هستند، که این پر ها فرمی برآمده ی منحنی مینیاتور مانند به خود گرفته اند. نصب کریستال های پر درون لوستر، در 7 طبقه صورت می گیرد، که قطر طبقات رفته رفته از بالا تا پایین لوستر کاهش می یابد.

کریستال پر لوستر گرد کریستالی شاهین 80
کریستال های پر و تاج فلزی اتصال کریستال

از آانجا که کریستال های لوستر گرد کریستالی شاهین 80 سبک هستند، و نصب از طریق یک حفره ی کوچک صورت می گیرد، بین زاویه ی هر کریستال تا کریستال دیگر اختلاف قابل رویتی نیست و به نوعی تمام کریستال ها مماس با دایره ای به مرکز لوستر قرار می گیرند.

ساختار لوستر گرد کریستالی شاهین نیز مانند بسیاری از لوسترهای مدرن، یک ساختار کاربردی است و استفاده ی تزئینی ندارد. فریم لوستر کاملا مخفی است و تنها بخش فلزی قابل رویت همین تاج کریستال های طبقه ی بالا است.

نسبت ارتفاع به قطر لوستر زیاد نیست، و نمی توان لوستر گرد کریستالی شاهین 80 را یک لوستر بلند دانست. قطر لوستر به نسبت زیاد است، اما به دلیل ارتفاع متوسط لوستر و ظرافت کریستال ها، نمی توان خیلی آن را لوستر بزرگی دانست.

 

 

جنس فریم

آلیاژ آهن

فرم کلی

گرد

رنگ بدنه

طلایی خش دار

نوع کریستال

کریستال پر

رنگ کریستال

شفاف, مات

نوع لامپ

E14

تعداد لامپ

15 شعله

ابعاد

قطر 80cm

برند

نیرا

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “لوستر گرد کریستالی شاهین 80 نیرا”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد ما