صندلی کانتری 344

وجه تمایز صندلی کانتری 344 را می توان در پشتی فلزی آن دانست. یک ورق فلزی باریک و فلزی که به صورت مقطعی از دایره گسترده شده است. پرداخت و آبکاری انجام شده باعث می شود این پشتی فلزی مانند یک آینه کاو عمل کند و یک تصویر البته مبهم از محیط ارائه دهد.

11،400،000 ریال

Add to wishlist

طراحی صندلی کانتری 344 شباهت قابل توجهی به صندلی کانتر حلزونی دارد. هر دو این صندلی ها دارای یک پایه ی گرد و بدنه ی آبکاری شده به رنگ طلایی هستند. پشتی هر دو صندلی نیز توسط لوله های خم شده به بدنه متصل می شوند.

اما وجه تمایز این صندلی کانتری را می توان در پشتی فلزی آن دانست. یک ورق فلزی باریک و فلزی که به صورت مقطعی از دایره گسترده شده است. پرداخت و آبکاری انجام شده در صندلی کانتری 344 باعث می شود این پشتی فلزی مانند یک آینه کاو عمل کند و یک تصویر البته مبهم از محیط ارائه دهد.

پایه ی آبکاری طلایی صندلی کانتری 344

البته که فرم فریم فلزی کاو اطراف این صندلی نیز مانند یک آینه کوژ و در تضاد با زاویه ی پشتی صندلی است. اتصال بین پایه ی صندلی و کفی صندلی، توسط چند لوله ی فلزی است که به موازات هم و به صورت عمود این ارتباط را برقرار می کنند. به جهت تزئین، لوله های مشابهی از کفی صندلی و به شکلی آویز مانند بیرون می آیند که فرمی رو به پایین به کفی صندلی می دهند.

کفی گرد مخروطی صندلی کانتری 344
کفی مخملی سفیدرنگ صندلی کانتری 344

تنها بخش غیر فلزی صندلی کانتری 344 نیز همین کفی مخملی آن است که به صورت مقطعی گرد از یک کره انتخاب شده است. حتی می توان در این مقطع، حالت مخروطی شعاع های کره را هم دید. این مسئله باعث می شود که کفی مخملین این صندلی حالتی برآمده داشته باشد.

جنس فریم

آلیاژ آهن

رنگ بدنه

آبکاری طلایی

رنگ پشتی/کفی

سفید

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “صندلی کانتری 344”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد ما