لوستر دوطبقه طاووس 80 نیرا

اختلاف نسبت ارتفاع به قطر باعث می شود که لوستر دوطبقه طاووس 80 یک لوستر افقی آرام و نرم باشد که فرم آن زیاد مثلثی و یک جهته نیست. از طرفی می تواند به راحتی فضای اتاق را پر کند و نیازمند سقفی بلند برای این موضوع نباشد.

445،000،000 ریال

Add to wishlist

یکی از تفاوت های عمده ی لوستر دوطبقه طاووس 80 با لوستر طبقاتی طاووس 60 را می توان در نسبت قطر به ارتفاع لوستر دانست. با این که لوستر قطر 80 به نسبت قطر بزرگ تری دارد و به توان 2 مساحت افقی بیشتری از اتاق را اشغال می کند، اما لوستر قطر 60 ارتفاع بیشتری دارد و علارغم مساحت افقی کمتر، مساحت عمودی بیشتری دارد و یک لوستر بلند محسوب می شود.

همین اختلاف نسبت ارتفاع به قطر باعث می شود که لوستر دوطبقه طاووس 80 یک لوستر افقی آرام و نرم باشد که فرم آن زیاد مثلثی و یک جهته نیست. از طرفی می تواند به راحتی فضای اتاق را پر کند و نیازمند سقفی بلند برای این موضوع نباشد. پس می توان این لوستر را یک لوستر مناسب برای فضاهای پذیرایی و نشیمن منازل یا لابی های کوتاه سقف دانست.

کریستال پر طاووس مات
چینش کریستال های سند بلاست در لوستر دوطبقه طاووس 80

از طرفی، کریستال های طاووس کریستال هایی عمودی، نرم، منحنی و طبیعت گرا هستند. از نظر ابعاد متوسط هستند و به نسبت ابعاد لوستر کوچک. به همین دلیل کریستال های زیادی را می توان در لوستر مشاهده کرد. و همین باعث می شود نرم بودن فرم لوستر بیشتر باشد. در مدل سندبلاست شده یا مات، نرم بودن متریال کریستال نیز به فرم نرم لوستر کمک می کند.

بدنه ی این لوستر نیز مشابه بسیاری از لوسترهای کریستالی یک بدنه ی مینیمال است و صرفا نقش عملکردی دارد، هر چند که همین بدنه نیز به زیبایی به رنگ طلایی و با پرداخت خش دار پوشش دهی شده است.

 

جنس فریم

آلیاژ آهن

فرم کلی

طبقاتی, گرد

رنگ بدنه

طلایی خش دار

نوع کریستال

پر طاووس

رنگ کریستال

امبر, دودی, مات

نوع لامپ

E14

تعداد لامپ

18 شعله

ابعاد

قطر 80cm

برند

نیرا

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “لوستر دوطبقه طاووس 80 نیرا”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد ما