لوستر آیرون گرد قطر 80 نیرا

325،000،000 ریال

Add to wishlist

یکی از لوسترهای کریستالی نیرا که برخلاف بیشتر محصولات، دارای حجم قابل توجهی از فلز در ساختار خود می باشد، لوستر آیرون گرد قطر 80 است. بیشتر حجم ساختاری این لوستر به فلز اختصاص داده شده است که با نام آن نیز هم راستا است.

Brown Iron Boxes Crystal Chandelier
باکس های فلزی توخالی لوستر کریستالی آیرون گرد

در قسمت بالایی این لوستر، که به زنجیر و در نهایت سقف متصل است، ساختار فلزی متشکل از تعداد بسیار زیادی باکس توخالی آهنی است که رنگ یا آبکاری شده اند. این ساختار صلب با ساختار صلب سقف تناسب دارد.

اما در قسمت پایین لوستر، ساختار سخت و خشک فلزی در هم می شکند، و پنتالوگ های کریستالی که به صورت آویز هستند، لطافتی مناسب با فضای نرم میانی فراهم می کنند. این کریستال ها ساده، اما زیبا و متناسب هستند.

کریستال کاردی لوستر آیرون
کریستال کاردی مورد استفاده در لوستر آیرون گرد 80

البته در نوع دیگر لوستر آیرون، که لوستر آیرون قطره است، کریستال ها و حتی پروفیل های فلزی متفاوت هستند. لوستر آیرون گرد 80 از لامپ شمعی E14 بهره می برد و 12 شعله است. لذا نور به نسبت مناسبی دارد.

منابع نوری تقریبا مخفی هستند، و نور آن ها کمتر به صورت مستقیم در دسترس هستند. این باعث می شود این لوستر را بتوان در بسیاری فضاها استفاده کرد.

لوستر آیرون گرد 80 مناسب کاربری هایی مثل کاربری مسکونی، تجاری، رستوران و کافی شاپ، و همین طور اقامتی است. این لوستر بیشتر با سبک های مدرن و پست مدرن و نئوکلسیک سازگاری دارد.

رنگ کریستال

شامپاین, شفاف, مات

رنگ بدنه

ذغال سنگی استاتیک, طلایی استاتیک, قهوه ای استاتیک, مشکی استاتیک

برند

نیرا

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “لوستر آیرون گرد قطر 80 نیرا”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد ما