لوستر آیرون گرد 60 نیرا

(1 بررسی مشتری)

259،000،000 ریال

Add to wishlist

لوستر آیرون گرد دارای دو ویژگی اساسی و برجسته است. در نگاه اول هم همین ویژگی ها هستند که چشم را درگیر خود می کنند. اول بخش سخت و صلب لوستر، که همان بخش آیرون باشد، و دوم بخش نرم و منعطف لوستر که همان کریستال های آویخته باشند.

قسمت صلب یا آیرون که در بالا قرار دارد، نماینگر استواری و در عین حال صنعتگری است. لوستر یک چراغ آویز است، و از این جهت نیرو را از سمت فوقانی به اتاق وارد می کند. به همین دلیل است که لوستر آیرون گرد 60 دارای بخش فوقانی صلب است.

این قسمت صلب هم از نظر کارکردی لوستر آیرون گرد را حمایت می کند و هم از نظر دیداری.

از نظر کارکردی یعنی همین که شاسی اصلی کار را تشکیل می دهد و انتقال دهنده ی نیرو است. از نظر دیداری هم همین صلب بودن باعث می شود بیننده حس کارکردی بگیرد و چشم نیز استحکام لوستر را تایید می کند.

از طرفی، در همین قسمت صلب بالایی شاهد تعداد زیادی باکس های باریک و بلند هستیم که در کنار هم جوش خورده اند. این باکس ها در ابعاد مختلفی کنار هم جوش می خورند و همین به ظرافت کار می افزاید. از طرفی به صورت پس و پیش قرار گرفته اند، هم در ارتفاع و هم در عمق.

این باکس ها در کنار هم یک ماژول کوچک را می سازند که این ماژول ها نیز به صورت منظم تکرار می شوند. در نهایت یک ساختار تکرار شونده را داریم که اگر خیلی دقیق باشیم، متقارن هم نیست.

در مقابل این ساختار صلب و نیمه منظم، یک ساختار تمام منظم البته منعطف و البته شفاف را داریم. کریستال ها از نوع کریستال های ساده اصطلاحا کاردی یا شمشیری هستند، ولی در این لوستر جایگاه ویژه ای یافته اند.

کریستال کاردی لوستر آیرون
کریستال کاردی لوستر آیرون گرد

رنگ کریستال ها و بدنه تنوع زیادی دارد. در برخی از محصولات این تنوع را شاهد نیستیم، اما اینجا تنوع کاملا مشخص است. ساختار کریستال کاردی هم تقریبا ساده است، به نوعی می توان آن را هرم کشیده دانست، و یا به بیانی دیگر آن را منشوری تراش خورده نامید.

ساختار منشوری این کریستال ها در کنار ضریب شکست به نسبت بالای آن ها، نور را می شکند و همین نیز در تضاد با رنگ مات استاتیک لوستر است.

لوستر آیرون گرد 60 سانت را می توان نمادی از کنتراست های دیداری دانست.

ساختار کلی لوستر گرد است، و در نگاه روبری نیمه مستطیلی است، چرا که کریستال ها درون ساختار فلزی جای داده شده اند.کریستال ها می توانند مات و سند بلاست شده هم باشند که در این حالت کمی کنتراست لوستر کم می شود.

در نهایت می بایست این لوستر را یک لوستر دارای نظم مشخص هندسی دانست، که این نیز با مدرن بودن لوستر سازگاری دارد.  با این تفاسیر می توان گفت این لوستر سازگاری خوبی با معماری داخلی مدرن دارد. هر چند با دیگر سبک ها هم قابل هماهنگی است.

لوستر و چراغ دکوراتیو دیواری کریستالی آیرون
مجموعه محصولات لوستر و دیواری کریستالی آیرون نیرانور
رنگ کریستال

شامپاین, شفاف, مات

رنگ بدنه

ذغال سنگی استاتیک, طلایی استاتیک, قهوه ای استاتیک, مشکی استاتیک

برند

نیرا

1 دیدگاه برای لوستر آیرون گرد 60 نیرا

 1. نصرت سلیمی

  لطفا تصاویری از رنگ های دیگر نیز بارگذاری کنید.

  • نیراهوم

   سلام و وقت به خیر، با تشکر از پیشنهاد شما.
   با توجه به تنوع محصولات و رنگ بندی ها، تصاویر در دست تهیه هستند که رفته رفته بارگذاری خواهند شد.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد ما