چراغ آویز آیرون نیرا

سری محصولات آیرون نیرا به کیفیت بالا شهره هستند. استفاده از متریال خوب و دقت در جزئیات باعث می شود که چراغ آویز آیرون، یک چراغ دکوراتیو مطمئن برای فضاهای کوچک و جمع و جور، مانند اتاق های کوچک، دکورها و ویترین ها، راهروها و سرویس های بهداشتی باشد.

70،000،000 ریال

Add to wishlist

محصولات سری آیرون نیرا، ترکیبی نسبتا متوازن از فلز و کریستال هستند. همان طور که در چراغ آویز آیرون نیرا می بینیم، چراغ دارای دو بخش کاملا مجزا است، بخش بالایی که تمام فلزی و تیره و کدر است، و بخش پایینی که شیشه/کریستال است و تماما شفاف و براق است.

بخش فلزی مرکب از چند مکعب مستطیل فلزی با مقطع مستطیلی و مربعی است، که دارای دو نظم متوالی است. اول چینشی که در جهت افقی با تغییر زاویه و شکل رخ می دهد، و دوم چینش همین سری به صورت مدور و گرد.

باکس فلزی چراغ آویز آیرون
نمایی از بخش فلزی چراغ آویز دکوراتیو آیرون، و شیوه قرار گیری باکس های فلزی

در خانواده محصولات آیرون نیرا، برخلاف برخی محصولات موجود در بازار، قوطی ها تمام بسته هستند. بدین صورت که یک قوطی تو خالی در طرفین به وسیله ی دو ورق هم مقطع جوش داده می شود، و سپس به خوبی پرداخت می شود تا فرمی بی نقص به خود بگیرد. این کار باعث می شود که چراغ آویز آیرون سبک و در عین حال زیبا باشد.

بسته بودن طرفین این باکس ها، علاوه بر ایجاد فرمی زیبا، باعث می شود  امکان تجمع آلودگی درون قوطی ها نباشد. اگر هر یک از طرفین باز باشد، ذرات چربی و گرد و غبار درون قوطی وارد شود، که امکان تمیز کردن آن فراهم نخواهد بود. این امر در گذر زمان باعث بروز مشکل می شود.

همان طور که گفته شد، بخش پایینی لوستر که در تضاد با بخش بالایی است، کاملا شفاف و براق است، و همین تضاد باعث می شود بسیار به چشم بیاید. نور لامپ ها نیز به صورت مخفی وارد همین کریستال ها می شود و سپس قابل رویت شده و وارد محیط می شود.

کریستال های چراغ آویز آیرون نیرا
کریستال های کاردی چراغ آویز آیرون نیرا

کریستال های اصطلاحا کاردی چراغ آویز آیرون در دو طبقه تو در تو نصب می شوند، که البته بر خلاف بخش بالایی، چینش آن ها به صورت صاف است.

کدر بودن قسمت بالایی و قرار داشتن لامپ ها در بالای این آویز، باعث می شود که نفوذ نور به زیبایی قابل رویت باشد، این ترکیب را می توان مشابه طلوع و غروب خورشید در مناطق کوهستانی دانست، یک مانع کدر و مقاوم در مقابل یک سطح شفاف و نورگذر، که نور خجالت زده را به زور وارد محیط می کند.

کنتراست در چراغ آویز آیرون نیرا
کنتراست زیبا و افکت ایجاد شده در تقابل بخش فلزی و کریستالی کریستالی های چراغ آویز آیرون

سری محصولات آیرون نیرا به کیفیت بالا شهره هستند. استفاده از متریال خوب و دقت در جزئیات باعث می شود که چراغ آویز آیرون، یک چراغ دکوراتیو مطمئن برای فضاهای کوچک و جمع و جور، مانند اتاق های کوچک، دکورها و ویترین ها، راهروها و سرویس های بهداشتی باشد.

جنس فریم

آلیاژ آهن

فرم کلی

آویز, گرد

رنگ بدنه

ذغال سنگی استاتیک, طلایی استاتیک, قهوه ای استاتیک, مشکی استاتیک

نوع کریستال

آویز کاردی

رنگ کریستال

شامپاین, شفاف, مات

نوع لامپ

E27

تعداد لامپ

1 شعله

ابعاد

قطر 18

برند

نیرا

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “چراغ آویز آیرون نیرا”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد ما