لوستر کریستالی اسکار گرد نیرا

هر لوستری ویژگی هایی دارد که بعضا منحصر به فرد یا مشترک با دیگر محصولات هستند. این ویژگی ها هستند که لوستر را مناسب برای حضور در یک فضا و یا سبک معماری می کنند. لوستر کریستالی اسکار جزو محصولاتی است که ویژگی های منحصر به فرد زیادی دارد. کریستال در این لوستر نقشی اساسی ایفا می کند، و هویت ویژه ای به آن می بخشد.

359،000،000 ریال

Add to wishlist

هر لوستری ویژگی هایی دارد که بعضا منحصر به فرد یا مشترک با دیگر محصولات هستند. این ویژگی ها هستند که لوستر را مناسب برای حضور در یک فضا و یا سبک معماری می کنند. لوستر کریستالی اسکار جزو محصولاتی است که ویژگی های منحصر به فرد زیادی دارد. کریستال در این لوستر نقشی اساسی ایفا می کند. و هویت ویژه ای به آن می بخشد.

کریستال دست ساز لوستر

این کریستال ها به صورت تصادفی و دست ساز و Handmade تولید می شوند، و عمدا با یک دیگر متفاوت هستند. این همانند اثر انگشت برای هر کریستال می باشد و کاملا یکتا است. به طوری که نمی توان دو لوستر اسکار کاملا مشابه پیدا کرد. این کریستال ها که مشابه قندیل های یخی می باشند، توسط یک حلقه ی فلزی آبکاری شده به صورت آویز نصب می شوند.

سوکت لامپ جی ناین لوستر کریستالی اسکار

لامپ هایی که در این لوستر نصب می شوند، از نوع سوکت G9 می باشند که باعث می شود ظرافت لوستر تحت تاثیر قرار نگیرد. لذا توجه کاملا به کریستال ها و بدنه ی لوستر که به صورت خش دار  آبکاری شده است جلب شود. کریستال های آویز این لوستر بر روی ساختاری شاخه مانند نصب می شوند. ساختار شاخه مانند لوستر کریستالی اسکار، شکل و فرم طبیعی آن را بیشتر حفظ می کند. این باعث می شود از حالت کلاسیک بیرون آمده و ساختاری نیمه مدرن و پست مدرن به خود بگیرد.

شکل و فرم این لوستر، و ویژگی های متریال به کار رفته در آن ، لوستر کریستالی اسکار گرد را مناسب معماری های مدرن و پست مدرن و سبک های نزدیک به طبیعت مثل سبک ارگانیک می کند. همچنین مناسب کاربری و فعالیت هایی مثل لابی هتل ها، منازل مسکونی، فروشگاه های برند و محصولات خاص، کافی شاپ ها و رستوران ها می باشد.

رنگ کریستال

شفاف

رنگ بدنه

طلایی خش دار

تعداد لامپ

18 شعله

نوع لامپ

G9

جنس فریم

آلیاژ آهن

فرم کلی

شاخه ای

نوع کریستال

آویز قندیل

ابعاد

قطر 80cm

برند

نیرا

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “لوستر کریستالی اسکار گرد نیرا”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد ما