چراغ دیواری دکوراتیو مدرن الیزا نیرا

یک چراغ دیواری دکوراتیو مدرن مثل مدل الیزا، ویژگی های زیبایی شناختی مدرن را دارد که به نوعی زیبایی کاربردی را ارائه می دهد. زیبایی که فضا را تلطیف می کنند، و در عین حال به معماری کمک می کند خودش باشد.

48،200،000 ریال

Add to wishlist

چراغ های دکوراتیو را می توان چشم معماری داخلی دانست. در این میان بعضی، مثل لوستر ها بیشتر چشم نواز هستند، و برخی مثل چراغ دیواری دکوراتیو مدرن الیزا به عنوان یک عنصر جذاب مکمل نقش ایفا می کنند. در واقع این چراغ دکوراتیو یک نوع تفاوت مشهود به فضا می افزاید.

بسیاری شاید از چراغ های کاربردی در طراحی روشنایی استفاده کنند. البته این نوع چراغ ها مناسب مباحث مهندسی روشنایی هستند و نوری خوب را فراهم می کنند، اما فضا را تبدیل به یک فضای صرفا کاربردی می کنند که مطمئنا مناسب بسیاری از فضاها مثل فضاهای داخلی مسکونی نیست.

از طرفی، چراغ های پر طمطراق قدیمی فضا را بیش از حد درگیر خود می کنند، طوری که ممکن است معماری داخلی را در هم بشکنند. در عوض چراغ های دکوراتیو مدرن تر ویژگی زیبایی شناختی را دارند، ولی آن قدر زیبایی را فریاد نمی زنند که چشم مخاطب را ناشنوا کنند.

لذا یک چراغ دیواری دکوراتیو مدرن مثل مدل الیزا، ویژگی های زیبایی شناختی مدرن را دارد که به نوعی زیبایی کاربردی را ارائه می دهد. زیبایی که فضا را تلطیف می کنند، و در عین حال به معماری کمک می کند خودش باشد.

پره لوستر مدرن الیزا نیرا
نمونه ای از چینش پره های به کار رفته در محصولات سری الیزا (لوستر مدرن الیزا)

این ساختار فلزی که در چراغ دیواری دکوراتیو مدرن الیزا دیده می شود، ویژگی صنعت گرانه ی مدرن را به همراه دارد.

البته در این چراغ خیرگی کامل گرفته نمی شود، ولی نوعی کاربری زیبایی شناسانه دارد.

ساختار این چراغ به نسبت خواهر خود، چراغ دیواری دکوراتیو مدرن لینارا ، لطیف تر و چشم نواز تر است. ساختار ترکیب اشتراکی دو فرم خطی و فرم موج دار است. چشم ناخودآگاه بنا به قوانین گشتالت فرم مواج بیرونی را درک می کند که لذت بخش است.

رنگ بندی چراغ نیز دور از خودنمایی است و رنگ مشکی الکترواستاتیک آن که کاملا سخت و بادوام است، یک تصویر مات و بدون فام را ارائه می دهد و این یعنی تواضع این چراغ.

این چراغ را می توان در فضاهایی با معماری داخلی مدرن و پست مدرن به کار برد و البته با سبک روستیک نیز مغایرتی ندارد. همچنین می تواند مناسب فضاهای بسیاری باشد، از فضای پذیرایی در خانه و لابی هتل گرفته تا سرویس بهداشتی های لوکس.

رنگ بدنه

مشکی+آنتیک

برند

نیرا

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “چراغ دیواری دکوراتیو مدرن الیزا نیرا”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد ما