لوستر مدرن جدید دوطبقه بامبو نیرا

لوستر مدرن جدید دوطبقه ی بامبو نیرا ، از سری لوسترهای جدید 2024 نیرا است که در نمایشگاه بین المللی 1402 تهران معرفی شده است. این محصول ساختاری تقریبا آشنا و البته متفاوت نسبت به همسان های خود همچون لوستر طبقاتی متالیکا است.

479،000،000 ریال539،000،000 ریال

Add to wishlist

در لوستر مدرن جدید دوطبقه بامبو شاهد دو لایه ی هندسی چیده شده متشکل از چندین تیوب توخالی فلزی هستیم. هر کدام از این تیوب ها یک تکه هستند و در بالا و پایین به اصطلاح فارسی بر شده اند.

درون هر تیوب به رنگ سفید در آمده شده است، تا بتواند به خوبی نور لامپ را به بیرون منتقل کند. لامپ که از نوع G4 است، ساخته شده از COB LED و ظریف است. این لامپ پس از برداشتن هر تیوب قابل تعویض است و همین باعث می شود کاملا مخفی باشد و حس خروج نور از تیوب زیبا باشد.

و اما در بیرون هر تیوب شاهد رنگ آمیزی دیگری هستم. لوستر مدرن جدید دوطبقه بامبو در سه رنگ و به صورت براق تولید می شود. این رنگ ها شامل طلایی، کروم و دودی است، که البته امکان تولید در رنگ های دیگر هم هست.

مجموعه لوستر جدید 2024 مدرن لوستر مدرن جدید دوطبقه

این پوشش دهی از نوع الکتروفورتیک است و به خوبی جلوه نمایی می کند. براق بودن پوشش باعث بازتابش نور محیط می شود که طبیعتا کمی تیره تر از داخل به نظر خواهد رسید. این در کنتراست از درون نورانی و یک دست هر تیوب است.

نظم هندسی لوستر مدرن جدید دوطبقه ی بامبو به آن قابلیت هماهنگی با بیشتر سبک های معماری را می دهد. البته که ویژگی هایی مثل فلزی بودن و نظم هندسی دقیق آن و همین طور مینیمالیسم ها آن را مدرن می سازد.

لوستر مدرن جدید دوطبقه بامبو گزینه ی مناسبی برای هتل ها و فضاهای تجاری است. البته که معمار می تواند در صورت صلاحدید از آن در هر فضایی استفاده کند.

 

جنس فریم

آلیاژ آهن

فرم کلی

دو طبقه, طبقاتی, گرد

رنگ بدنه

آبکاری دودی, آبکاری طلایی, آبکاری کروم

نوع لامپ

G4

تعداد لامپ

48 شعله

ابعاد

قطر 75cm

برند

نیرا

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “لوستر مدرن جدید دوطبقه بامبو نیرا”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد ما