ویژه

لوستر برگ طبقاتی 60 نیرا

لوستر برگ طبقاتی دارای کریستال هایی در سه رنگ متفاوت میباشد که ترکیب این ها در کنار یکدیگر زیبایی لوستر در حالت خاموش حفظ میکند.

(1 بررسی مشتری)

189،000،000 ریال

Add to wishlist

در ساخت برخی از لوستر ها از طبیعت الهام گرفته می شود. در گذشته این کریستال ها جزئیات بیشتری داشتند، اما در لوستر های مدرن تر این تقلید کمتر مستقیم است. در لوستر برگ طبقاتی 60 سانتی متری نیرانور، کریستال ها به شکل برگ های منظم هستند. اما در ساختار لوستر این برگ ها با رنگ بندی نا منظم چیده می شوند.

 

لوستر برگ طبقاتی

این کریستال ها به رنگ های شفاف، سندبلاست، کروم و طلایی میباشد که با توجه به رنگ فریم متغیر هستند. این باعث می شود که این لوستر در دو حالت روشن و خاموش زیبایی خودش را حفظ کند. بدنه ساختار ساده ای دارد تا تاثیر زیادی با خلوص این لوستر نداشته باشد. در واقع بدنه صرفا نقش حامل این کریستال ها را ایفا می کند و به سختی قابل رویت است.

ساختار لوستر برگ کریستالی
ساختار لوستر برگ طبقاتی که به رنگ طلایی آبکاری شده است.

با این حال به جهت حفظ زیبایی، این بدنه آبکاری می شود. رنگ آبکاری شده هماهنگی و هارمونی خوبی با ماهیت خود لوستر دارد. پیچ ها نیز مانند خود بدنه ظریف هستند. بیرون زدگی های تو رفته ای روی ساختار جوش خورده اند که کریستال ها به صورت آویز روی آن ها قرار می گیرند و به صورت گرانشی قفل می شوند.

این لوستر به دلیل رنگ بندی متنوع و ساختار طبیعت گرای خود، مناسب معماری های نئوکلاسیک و پست مدرن می باشد. همچنین بی ارتباط با سبک معماری “نهضت هنر نور” و مدرن اولیه در اسپانیا نیست. این هماهنگی باعث می شود این لوستر قابل استفاده در گستره ی وسیعی از سبک های معماری باشد.

این موارد باعث می شود لوستر برگ طبقاتی 60 سانتی متری نیرانور، مناسب فضاهایی مثل هتل ها، منازل و فروشگاه های خاص و بزرگ باشد.

فرم کلی

طبقاتی, گرد

جنس فریم

آلیاژ آهن

رنگ بدنه

آبکاری طلایی, آبکاری کروم

رنگ کریستال

ترکیبی-1, شفاف, مات

نوع کریستال

آویز برگ

تعداد لامپ

12 شعله

نوع لامپ

E14

ابعاد

قطر 60cm

برند

نیرا

1 دیدگاه برای لوستر برگ طبقاتی 60 نیرا

  1. امیرحسین خسروانی

    ترکیب رنگ سفید با کریستال شفاف و طلایی زیبا میشه.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد ما