لوستر گرد طبقاتی برگ 75 نیرا

لوستر گرد طبقاتی برگ 75 یک لوستر سایز متوسط محسوب می شود که طرفداران بسیاری دارد. در این لوستر نیز مانند بسیاری از لوستر های تولیدی نیرا، شاهد استفاده از کریستال های قالبی هستیم.

285،000،000 ریال

Add to wishlist

لوستر گرد طبقاتی برگ 75 یک لوستر سایز متوسط محسوب می شود که طرفداران بسیاری دارد. در این لوستر نیز مانند بسیاری از لوستر های تولیدی نیرا، شاهد استفاده از کریستال های قالبی هستیم. کریستال های این لوستر به شکل برگ هستند، البته نه برگ طبیعی، بلکه یک برگ نمادین که تا حدودی به نمادهای کلاسیک شباهت دارد.

برگ نمادینی که در لوستر گرد طبقاتی برگ 75 به کار می رود، با نظمی دقیق چیده شده است که این نوع هندسه متقارن ساده نشان دهنده ی گرایش مدرن این لوستر است. پس می توان این لوستر را یک لوستر مدرن و البته دارای برخی ویژگی های کلاسیک دانست

ساختار و فریم لوستر گرد طبقاتی برگ 75 یک ساختار کاربردی است تا تزئینی. عناصر فلزی این لوستر صرفا نقش نگه دارنده را ایفا می کنند و در اصل کریستال های برگ این لوستر هستند که تشکیل فرم آن را می دهند.

کریستال های برگ در چهار رنگ شفاف، مات (سفید یا سندبلاست)، طلایی،کروم و شامپاینی ارائه می شوند، که به صورت متناسب درون ساختار لوستر چیده می شوند. البته ارائه ی لوستر گرد طبقاتی برگ 75 با کریستال های تمام مات نیز ممکن است، که در این حالت لوستر حالت آرام تر و مینیمال تری به خود می گیرد.

کریستال قالبی برگ سفید لوستر گرد طبقاتی برگ 75
کریستال های تماما مات به کار رفته در یک نمونه لوستر گرد طبقاتی برگ 75

البته در حال حاضر سه ترکیب رنگ تمام سفید (مات) ترکیبی 1 (سفید،شفاف و طلایی (یا کروم)) و ترکیبی 2 (شفاف و شامپانی) قابل ارائه هستند، ولی در صورت نیاز می توانید استعلام گرفته و از امکان ارائه ترکیب رنگ های دیگر پرس و جو کنید.

کریستال ها کاملا در جای خود محکم نمی شوند، و به وسیله ی حفره ی بالای آن ها، از بازوهای طلایی رنگ مورب لوستر آویز می شوند، منتها وزن کریستال باعث می شود در جای خود باقی بماند و امکان افتادن آن نباشد.

لوستر گرد طبقاتی برگ 75 با توجه به انتخاب رنگ خود توانایی سازگاری با بسیاری از محیط ها، کاربری ها و سبک ها را دارد، هرچند این که به سبک مدرن، پست مدرن و نئوکلاسیک نزدیک تر است.

جنس فریم

آلیاژ آهن

رنگ بدنه

آبکاری طلایی, آبکاری کروم

فرم کلی

طبقاتی, گرد

نوع کریستال

آویز برگ

رنگ کریستال

ترکیبی-1, ترکیبی-2, مات

نوع لامپ

E14

تعداد لامپ

20 شعله

ابعاد

قطر 75cm

برند

نیرا

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “لوستر گرد طبقاتی برگ 75 نیرا”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد ما