لوستر طبقاتی کریستالی بلوط 60 نیرا

لوستر طبقاتی کریستالی بلوط قطر 60 جزء جدیدترین محصولات شرکت نیرانور میباشد. این لوستر کریستالی گر با رنگ بدنه آبکاری کروم و کریستال شفاف سه وجهی، می تواند گزینه ای مناسب برای بیشتر فضاها باشد.

609،000،000 ریال

Add to wishlist

لوستر طبقاتی کریستالی بلوط را می توان یکی از محصولات منحصر به فرد نیرانور دانست. این لوستر که فرمی هندسی و خالص دارد، ترکیبی از کریستال ها (پنتالوگ) ی آویز عمودی است که در یک ساختار نیم کره به صورت ریزشی درون یک فریم کروم قرار گرفته اند. پرداخت کروم باعث می شود که خلوص فرم تحت تاثیر رنگ و پرداخت قرار نگیرد.

کریستال های این لوستر به حالت سه وجهی هستند. این کریستال ها در واقع پروفیل های شیشه ای بوده اند که بعد برش خورده و طرفین آن ها گرما داده و پرداخت شده اند. همچنین توسط گرما یک موج زیبا در قسمت پایین کریستال ایجاد شده است.

پنتالوگ کریستالی سه وجهی لوستر بلوط
پنتالوگ کریستالی سه وجهی لوستر طبقاتی کریستالی بلوط 60

کریستال های این لوستر طبقاتی کریستالی به کریستال های لوسترهای ایزد و موج شبیه هستند و تفاوت شان در جزئیات است.

تفاوت این لوستر با لوستر کریستال طبقاتی بلوط قطر۱۲۰ در قطر، تعداد طبقاتی و همین طور نسبت عرض نوار فلزی به نسبت ارتفاع است. همین امر باعث می شود که لوستر طبقاتی کریستالی بلوط 60 به نسبت برادر بزرگتر خودش سطح فلز بیشتری داشته باشد. همین طور فرم از حالت نیم کره دورتر است.

این لوستر طبقاتی با قطر 60 سانتی متر، از دسته لوستر های متوسط محسوب می شود و می تواند در بسیاری فضا ها مورد استفاده قرار گیرد. قسمت فلزی لوستر به زیبایی پرداخت خش دار شده و سپس آبکاری شده است و این جلوه طبیعی به سطح داده است.

لوستر طبقاتی کریستالی بلوط 60 مناسب فضاهای مسکونی، فضاهای رسمی (مثل فروشگاه های برند ، هتل ها و ادارات، رستوران های بزرگ) می باشد. همین طور این لوستر می توان در سبک های معماری نئوکلاسیک و در معماری مدرن و پست مدرن به کار گرفته شود.

جنس فریم

آلیاژ آهن

رنگ بدنه

کروم خش دار

فرم کلی

طبقاتی, گرد

نوع کریستال

کریستال آویز سه وجهی

رنگ کریستال

شفاف

نوع لامپ

E14

تعداد لامپ

12 شعله

ابعاد

قطر 60cm

برند

نیرا

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “لوستر طبقاتی کریستالی بلوط 60 نیرا”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد ما