لوستر کریستال طبقاتی بلوط 120 نیرا

لوستر کریستال طبقاتی بلوط قطر 120 جزء جدیدترین محصولات شرکت نیرانور میباشد. این لوستر در قطر های 60 و 120 سانتی متر ،رنگ بدنه آبکاری کروم و کریستال شفاف سه وجهی پیچ میتواند بهترین گزینه برای فضا های وید مدرن شما باشد.

1،491،600،000 ریال

Add to wishlist

لوستر کریستال طبقاتی بلوط را می توان یکی از محصولات منحصر به فرد نیرانور دانست. این لوستر که فرمی هندسی و خالص دارد، ترکیبی از کریستال ها (پنتالوگ) ی آویز عمودی است که در یک ساختار نیم کره به صورت ریزشی درون یک فریم کروم قرار گرفته اند. پرداخت کروم باعث می شود که خلوص فرم تحت تاثیر رنگ و پرداخت قرار نگیرد.

کریستال نقش عمده ای در ساختار لوستر کریستال طبقاتی بلوط دارد. این کریستال ها که به صورت نیمه دست ساز آماده شده اند، دارای یک پایه سه گوشه می باشند. این پایه سه گوش برش خورده و در مکان برش گرما داده شده و تیزی آن گرفته شده است. همچنین حرارت به بدنه ی کریستال باعث نرم شدن آن شده و بعد پیچشی زیبا در بدنه کریستال اعمال شده است.

لوستر بلوط

در واقع این کریستال ها نمونه ی ویرایش شده کریستال های سه وجهی مجموعه لوستر ایزد و مجموعه لوستر موج هستند.

این لوستر طبقات با قطر 120 سانتی متر، از دسته لوستر های بزرگ محسوب می شود. به همین دلیل می تواند فضای وسیعی را تحت تاثیر قرار دهد. بزرگی این لوستر باعث می شود نقش نقطه کانونی معماری داخلی را ایفا کند.

با توجه به ابعاد، این لوستر مناسب فضاهایی دارای سقف بلند، مثل لابی هتل ها، سالن های مذهبی و مساجد، سرسرای بعضی منازل، سازمان ها و امثالهم می باشد.

همین طور این لوستر می توان در سبک های معماری نئوکلاسیک و حتی با شرایطی در معماری مدرن و پست مدرن به کار گرفته شود.

جنس فریم

آلیاژ آهن

رنگ بدنه

کروم خش دار

فرم کلی

گرد

نوع کریستال

کریستال آویز سه وجهی

رنگ کریستال

شفاف

نوع لامپ

E14

تعداد لامپ

50 شعله

ابعاد

قطر 120cm

برند

نیرا

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “لوستر کریستال طبقاتی بلوط 120 نیرا”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد ما