لوستر طبقاتی بلند ون اگموند 100 نیرا

لوستر طبقاتی بلند ون اگموند را می توان یکی از زیباترین محصولات ارائه شده در نمایشگاه نیرا دانست. نوع کریستال های آن باعث خاص شدن و چشم نواز شدن آن شده اند.

919،000،000 ریال

Add to wishlist

لوستر طبقاتی بلند ون اگموند را می توان یکی از زیباترین محصولات ارائه شده در نمایشگاه نیرا دانست. اگر چه فرم لوستر خیلی متفاوت از دیگر محصولات نیرا نیست، اما نوع کریستال های به کار رفته در آن باعث خاص شدن و چشم نواز شدن آن شده اند.

کریستال های مورد استفاده، دارای درصد سرب بالایی می باشند و همین باعث می شود بازتابش و شکست نور بالایی داشته باشند. از طرفی شکل تراش خورده ی کریستال و بدنه ی چندوجهی آن و این که بازتابش ها به صورت شکسته صورت می گیرند نیز بسیار جالب توجه است. شاید اگر فرم کریستال ها صاف و غیر شکسته می بود، جذابیت لوستر در این حد نمی بود.

کریستال ون اگموند لوستر طبقاتی بلند
نمای نزدیک از کریستال های تراش خورده ی ون اگموند

همین جذابیت و جالب توجه بودن کریستال های لوستر طبقاتی بلند ون اگموند، باعث می شود بتواند گزینه ی مناسبی برای پر کردن فضاهای خالی سقف های بلند و ساخت نقطه کانونی معماری باشد. به جرات می توان گفت، کمتر پیش می آید که نگاه کسی به این لوستر بیفتد ولی به آن توجه نکند. همین خاصیت است که می تواند معماری فضا را دگرگون کند.

برخلاف برخی لوستر ها، بدنه ی لوستر طبقاتی بلند ون اگموند مخفی نیست و برخی از قسمت ها، خصوصا پیشانی هر طبقه کاملا قابل رویت هستند. هر کدام از این پیشانی ها فرمی منحنی سبیل مانند دارند، که از آن ها چند ردیف کریستال آویز می شود. چینش هر ردیف تصادفی و ترکیبی از کریستال های تراش مستطیل و مربع است. همان طور که در تصویر مشخص است، اتصال هر کریستال به کریستال بالایی توسط یک بست ظریف صورت می گیرد.

بدنه کاملا به رنگ کروم و با پرداخت براق پوشش دهی شده است. این امر تناسب با کریستال ها را حفظ می کند، و باعث می شود چیزی مزاحم جلوه نمایی کریستال ها نباشد.

لوستر طبقاتی بلند ون اگموند یکی از بهترین لوسترها برای سقف های بلند مثل سرسراها، سالن ها و راه پله ها است.

این لوستر در ابعاد مختلف تولید می شود، که به صورت تلفنی قابل سفارشی می باند. این ابعاد نیز به زودی در وبسایت فروشگاه بارگذاری شده و به صورت انلاین قابل خرید خواهند بود.

جنس فریم

آلیاژ آهن

فرم کلی

طبقاتی, گرد

رنگ بدنه

آبکاری کروم

نوع کریستال

کریستال تراش

رنگ کریستال

شفاف

تعداد لامپ

21 شعله

نوع لامپ

E14

ابعاد

قطر 100cm

برند

نیرا

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “لوستر طبقاتی بلند ون اگموند 100 نیرا”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد ما