لوستر فلزی کریستالی 120 هیوا نیرا

لوستر فلزی کریستالی 120 هیوا، علاوه بر شباهتی که به هم خانواده های خودش دارد، شباهت زیادی به لوسترهای سری پاتریزیا نیز دارد. لوستر شامل یک حلقه ی کاملا دقیق، صاف و براق است، که توسط برجستگی های شیشه ای تزئین شده است.

549،000،000 ریال

Add to wishlist

لوستر فلزی کریستالی 120 هیوا، علاوه بر شباهتی که به هم خانواده های خودش دارد، شباهت زیادی به لوسترهای سری پاتریزیا نیز دارد. لوستر شامل یک حلقه ی کاملا دقیق، صاف و براق است، که توسط برجستگی های شیشه ای تزئین شده است.

تفاوت این لوستر با لوستر گرد مدرن شیشه ای پاتریزیا 100 را می توان در فرم و ماهیت کریستال ها دانست. در مدل پاتریزیا، چندضلعی های شیشه ای صاف خاصی را شاهد هستیم که فرمی ساده دارند، اما در مدل هیوا شاهد کریستال هایی پیچیده تر با فرم برگ یا پر مانند هستیم.

کریستال های لوستر فلزی کریستالی 120 هیوا در چند سایز و رنگ و به صورت دستی تولید می شوند. همین باعث می شود که این لوستر فرمی طبیعت گرا نیز به خود بگیرد، چرا که هم عناصر مشابهت به عناصر طبیعی دارند و هم این که به صورت رندوم و دست ساز تولید می شوند.

شکل لوستر فلزی کریستالی 120 هیوا گرد و البته حلقه مانند است. مشابه یک آذین یا حلقه ی گل. کریستال های رنگی و جذاب شباهت به برگ یا گلبرگ هایی دارند که با ظرافت توسط حلقه ای فلزی و دقیق به هم دوخته شده اند.

کریستال های لوستر هیوا
نمایی از فرم کلی لوستر هیوا و کریستال های دست ساز رندوم و نا منظم آن.

تمام کریستال ها به جهت بالا نصب شده اند. کریستال پس از ساخت از یک جهت کات شده است، و این به خوبی مشهود است. البته که در این بخش هم شاهد فراز و نشیب های بسیاری هستیم و در بخش کریستالی لوستر هیچ نظم آنکادر شده ای نداریم.

بدنه ی لوستر در نهایت توسط کابل های روکش دار فلزی به سقف متصل می شود. این امر باعث می شود که ارتفاع لوستر قابل تنظیم باشد، و از طرفی به نمایش این حلقه ی افقی صدمه نزند. چرا که این لوستر مانند لوسترهای کلاسیک نیست و وزن عمودی آن کم است، و نباید به آن لطمه زد.

لوستر فلزی کریستالی 120 هیوا نیز یک لوستر تمام مدرن است، و بسیار مناسب فضاهای مینیمال و صمیمی.

همین باعث می شود که بتوان از این لوستر در محیط های مسکونی و هتل ها به خوبی استفاده کرد. طبیعتا در انتخاب آن باید توجه به سبک دکوراسیون داخلی منظور نیز داشت.

جنس فریم

آلیاژ آهن

فرم کلی

گرد

رنگ بدنه

آبکاری کروم

نوع کریستال

شبه برگ

رنگ کریستال

سبز, شفاف, عسلی

نوع لامپ

G9

تعداد لامپ

29 شعله

ابعاد

قطر 120cm

برند

نیرا

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “لوستر فلزی کریستالی 120 هیوا نیرا”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد ما