لوستر مدرن کریستالی 80 تاج نیرا

لوستر مدرن کریستالی 80 تاج نیز به مانند دیگر محصولات این سری، از کریستال های قالبی تاج استفاده می کند. این کریستال ها فرمی ساده اما دلنشین دارند که مورد توجه بیننده قرار می گیرد.

(2 بررسی مشتری)

389،000،000 ریال

Add to wishlist

کریستال ها فرمی ساده و هندسی دارند که از نقوش باستانی الگو برداری شده است. این الگو مشابه پر پرندگان است، که البته ترکیبی از چندین قوس (آرک) کنار هم است.

فرم کلی کریستال لوستر مدرن کریستالی 80 تاج نیز فرمی ساده و شامل چند خط صاف و منحنی است.

نکته ی جالب در خصوص این آویز های شیشه ای، توالی آن ها است. خطوط و نقوش روی هر بلوک با بلوک کناری جفت و جور می شوند و یک حالت کاشی مانند به خود می گیرند.

هر کدام از این بلوک های شیشه ای دارای یک حفره است، که توسط یک پیچ و یک گوی مهره به بدنه ی لوستر مدرن کریستالی 80 تاج پیچ می شود. سه ردیف بلوک بر روی هم قرار می گیرند و به همین دلیل فقط بلوک های ردیف بالایی قابل رویت هستند.

به نوعی می توان لوستر مدرن کریستالی 80 تاج را لوستر مینیمال دانست.

چرا که فرمی ساده و روتین دارد و به صورت کاملا منظم نیز چیده شده است. خطوط بالا و پایین فرمی نیز به صورت کنگره هایی ساده و منظم هستند.  ساختار داخلی و بدنه نیز کاملا در پشت بلوک های شیشه ای محو شده است و انگار اصلا حضور ندارد!

مینیمال بودن و مدرن بودن لوستر مدرن کریستالی 80 تاج را می توان به نوعی به معاصر بودن آن نیز پیوند داد. فرم کریستال ها که الگو گرفته از نقوش کهن است، به خوبی با معماری های پیشامدرن مثل نئوکلاسیک نیز جفت و جور می شود.

لوستر مدرن کریستالی تاج

استفاده از این لوستر طبیعت گرا را می توان در هر فضای داخلی تجویز کرد. ساختمان های مسکونی، هتل ها، رستوران ها، فروشگاه های مد و … . این محصول سازگاری خوبی با بیشتر موقعیت ها و سبک ها برقرار می کند.

 

جنس فریم

آلیاژ آهن

فرم کلی

3 طبقه, طبقاتی, گرد

رنگ بدنه

آبکاری طلایی, آبکاری کروم

نوع کریستال

کریستال پر

رنگ کریستال

شفاف

نوع لامپ

E14

تعداد لامپ

12 شعله

ابعاد

قطر 60cm

برند

نیرا

2 دیدگاه برای لوستر مدرن کریستالی 80 تاج نیرا

  1. راحیل

    چینش این کاشی مانند های شیشه ای کنار هم خوب انجام شده.

  2. هدایتی

    یک مقدار برای فضای پذیرایی آپارتمان های کوچیک بزرگ هست.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد ما