آویز دایانا گرد

آویز های مدرن دایانا با الهام از طبیعت و بهترین تکنیک های دست ساز از فلز برنج ساخته شده است نمای جذابی را هر فضا میدهد.

۷۲،۳۰۰،۰۰۰ 

Add to wishlist

دایانا از آن دسته لوستر هایی است که تصورات شما را از لوستر به هم می ریزید. چه کسی گفته است که لوستر باید یک ساختار پر زرق و برق و پر کریستال باشد؟ گاهی اوقات می توان مدرن و به روز بود.

دایانا را می توان از مدرن ترین لوستر های نیرانور دانست.

لوستر های دایانا از جنس برنج ساخته شده و به صورت گرد و خطی ارائه می شوند. عنصر اصلی این سری لوستر ها، آویز زیبای هرم مانندی است که در یک گوشه ی آن شکافی ایجاد شده است. ساختار از جنس برنج است که در مدل سفارشی، دو رنگ متفاوت در بیرون و داخل هر آویز پاشیده می شود. این کنتراست زیبا جذابیت لوستر را چند برابر می کند.

همین طور لوستر می تواند به صورت آبکاری شده و خالص عرضه شود. در این صورت کار کمی کلاسیک تر و با شکوه تر دیده می شود.

لوستر دایانا آبکاری شده
نمونه ای از آویز آبکاری شده این لوستر

هر آویز را می توان به سان جام گلی واژگون دانست. انگار شاخه گلی را آویزان کرده اند و به جای شهد در ان نوری قرار داده اند. چشم به سختی می تواند در مقابل این ساختار هندسی مدرن مقاومت کند، و از این رو می توان از آن برای ساخت نقطه های کانونی و نورپردازی تاکیدی بهره برد.

نور لوستر دایانا کاملا جهت دار و رو به پایین است.

فقط مقدار کمی از نور لوستر از میان شکاف هر آویز بیرون می زند و چشم نوازی می کند. باریکه ای از نور در میان پرداختی گرم. در حالت رنگی ، این چشم نوازی بیشتر نیز می شود.

ساختار مدرن و تا حدودی لوستر دایانا گرد، آن را مناسب استفاده در معماری های مدرن، مینیمال و پست مدرن می کند. در این حالت خود لوستر تبدیل به یک ساختار معمارانه می شود و دارای شخصیت است. همچنین به دلیل ساختار هندسی این لوستر، می توان در معماری های مبتنی بر هندسه نیز از آن بهره برد. این لوستر مناسب معماری روایتگر نیز می باشد.

همچنین این لوستر را می توان مناسب کافی شاپ ها و رستوران های کوچک دانست. فروشگاه ها، سالن های ورزشی، منازل مسکونی، از دیگر کاربری های متناسب هستند.

رنگ بدنه

برنجی, مشکی استاتیک-برنجی

تعداد لامپ

3 شعله

جنس فریم

برنج

فرم کلی

گرد

نوع لامپ

E14

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “آویز دایانا گرد”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیشنهاد ما