لوستر مدرن فلزی زاها 50 نیرا

لوستر مدرن فلزی زاها 50، ساختار متفاوت و ویژه ای دارند. این ساختار که یک ساختار لایه لایه است، که بر مبنای معماری فولدینگ و با الگوبرداری از معماری زاها حدید ساخته شده است.

685،000،000 ریال

Add to wishlist

سری لوستر زاها، و لوستر مدرن فلزی زاها 50، ساختار متفاوت و ویژه ای دارند. این ساختار که یک ساختار لایه لایه است، که بر مبنای معماری فولدینگ و با الگوبرداری از معماری زاها حدید ساخته شده است.

لوستر فولدینگ زاها-لوستر مدرن فلزی

در حال حاضر این سری در دو سایز تولید می شود، که لوستر مدرن فلزی زاها 50 سایز کوچک تر این سری است.

همین طور این که این لوستر مانند لوستر مدرن فلزی الیزا دارای دو فرم متقاطع است. فرم اصلی که آن هم ترکیبی از یک فرم کوزه مانند و یک برش است، و فرم فرعی که شامل صفحات لایه لایه به مرکزیت لوستر است.

این لایه های فلزی، از جنس استیل براق هستند و به همین دلیل هم اصطلاح رنگ کروم دارند. همین امر باعث می شود که لوستر تصویر لامپ داخل و محیط اطراف را درون خود به نمایش بگذارد.

لامپ ها درون محفظه ای با سه ردیف کریستال قرار داده شده اند، که این محفظه از زیر توسط یک صفحه ی سفید دیفیوزر بسته شده است. این امر باعث می شود که لامپ ها مستقیما قابل رویت نباشند و یک فصای سفید در پشت فرم راه راه براق بدنه قرار بگیرد.

مدرن بودن لوستر مدرن فلزی زاها 50 و خصوصا فرم ویژه ی آن، باعث می شود که گزینه ای مناسب برای معماری مدرن و معاصر باشد، ولی در عین حال نتواند گزینه ی مناسب برای سبک نئوکلاسیک باشد. البته بسته به نظر معمار به جهت رسیدن به یک معماری تلفیقی می توان از آن استفاده کرد.

یک نکته باید در خصوص لوستر مدرن فلزی زاها 50 به آن توجه کرد عدم تقارن آن است.

باید گفت که می توان مشابه تصویر، به صورت ترکیبی از چند لوستر مدرن فلزی زاها با سایز های یکسان یا متفاوت بهره برد. یا می توان از آن به صورت تک و مشابه یک چراغ آویز بهره برد، که البته این به ابعاد فضا و منظور معماری بستگی دارد.

 

 

 

جنس فریم

استیل

فرم کلی

گرد

نوع لامپ

E14

تعداد لامپ

12 شعله

ابعاد

قطر 50cm

برند

نیرا

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “لوستر مدرن فلزی زاها 50 نیرا”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد ما