لوستر طبقاتی کریستال ستاره 150 نیرا

فضای سقف های بلند نیازمند المان های تزئینی پر قدرت و باشکوهی مانند لوستر طبقاتی کریستال ستاره 150 خواهد بود، تا علاوه بر افزودن یک عنصر تزئینی بارز و خلق یک نقطه کانونی قدرتمند، فضاسازی را نیز بهبود دهد.

2،155،000،000 ریال

Add to wishlist

پر کردن فضاهای خالی در سقف های بلند، یکی از دغدعه های معماران و طراحان داخلی بوده و هست. از آنجایی که سقف بلند به عظمت فضا می افزاید، لذا پر کردن این فضا هم نیازمند المان های تزئینی پر قدرت و باشکوهی مانند لوستر طبقاتی کریستال ستاره 150 خواهد بود، تا علاوه بر افزودن یک عنصر تزئینی بارز و خلق یک نقطه کانونی قدرتمند، فضاسازی را نیز بهبود دهد.

از آنجا که لوستر های بزرگ، تاثیرگذاری بسیار زیادی دارند، لذا نمی توان در انتخاب چنین لوسترهایی سهل انگاری کرد. ویژگی های مهمی که یک لوستر بزرگ طبقاتی نیاز دارد را می توان موارد زیر دانست :

  • استحکام و دوام: از آنجایی که چنین لوستر هایی در ارتفاع بالا نصب می شوند، و احتمال افتادن لوستر و اجزای آن وجود دارد، و همین طور هزینه های بالای تعمیر و نگهداری آن ها زیاد است، می بایست لوستری را انتخاب کرد که دارای بدنه ی مقاوم، اجزای مقاوم، و دوام بسیار بالایی باشد.
  • فرم مناسب و متناسب: یک لوستر بزرگ تاثیرگذار و جالب توجه است، لذا می بایست لوستری را انتخاب کرد که دارای فرمی زیبا و مناسب باشد، و با دیگر اجزای فضا هماهنگی و تناسب کافی را داشته باشد.

لوستر طبقاتی کریستال ستاره 150 دارای یک فرم نزدیک به لوزی است، البته نه لوزی استاندارد. در واقع فرم این لوستر متشکل از دو پاره مخروط متفاوت است که به صورت وارونه بر روی هم قرار گرفته اند. فسمت بالا حدودا 13 طبقه دارد، قسمت پایین 7 طبقه، که یک طبقه نیز حائل این دو پاره مخروط است. لذا در مجموع دارای 21 طبقه است.قطر لوستر حدودا 150 سانتی متر است که فرم آن باعث می شود ارتفاع لوستر بالغ بر 200 سانتی متر باشد.

بدنه ی این لوستر آلیاژ آهن است که به رنگ کروم آبکاری شده است. ساختار بدنه به صورت رینگ های فلزی است که توسط بازوهایی به هسته ی اصلی متصل شده اند. لامپ ها نیز به همین ستون مرکزی لوستر متصل هستند و اتصال الکتریکی از همین طریق صورت می پذیرد. به جهت افزایش استحکام، تمامی بازوهای اصلی توسط کابل های فلزی به ستون فلزی متصل شده اند.

دیتیل فلزی لوستر طبقاتی کریستال ستاره 150
دیتیل ساختار فلزی لوستر طبقاتی کریستال ستاره 150، بازوها و کابل های فلزی حمایت کننده آن ها.

از نظر فرم، این لوستر یک لوستر مدرن و نسبتا مینیمال محسوب می شود، چرا که فرم کاملا خالص و یکنواخت است، کریستال ها همه قالب خورده و دقیق هستند، که این هم یک ویژگی مدرن محسوب می شود. دیتیل اصلی لوستر طبقاتی کریستال ستاره 150 را می توان همین کریستال های ستاره دانست که در مقیاس کوچک قابل رویت هستند.

کریستال ستاره در اصل یک شش ضلعی با گوشه های گرد شده است که بین قطر های این شش ضلعی برجسته شده است و تشکیل فرم های مثلثی منشوری داده است. البته تمام تیزی ها فیلت شده هستند و ما با فرمی نرم مواجه هستیم. این باعث می شود که هر کریستال در زوایایی حالت عدسی و لنز به خود بگیر و شاهد درخشش نور باشیم.

کریستال ستاره ی لوستر طبقاتی کریستال ستاره 150
کریستال های قالب خورده شش صلعی به کار رفته در لوستر طبقاتی کریستال ستاره 150

لامپ ها به ندرت قابل رویت هستند، و صرفا دید آن ها در زوایایی خاص که معمولا در حالت عادی در دسترس نیستند رخ می دهد. علت این امر تراکم زیاد آونگ ها و همپوشانی طبقات لوستر است. رینگ های اتصال باریک هستند تا با کمترین مقدار جلوی نور لامپ ها را بگیرند.

 

جنس فریم

آلیاژ آهن

فرم کلی

طبقاتی, گرد

رنگ بدنه

آبکاری کروم

نوع کریستال

ستاره

رنگ کریستال

امبر, شامپاین, شفاف, مات

نوع لامپ

E14

تعداد لامپ

122 شعله

ابعاد

ارتفاع 200cm, قطر 150cm

برند

نیرا

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “لوستر طبقاتی کریستال ستاره 150 نیرا”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد ما