لوستر طبقاتی کریستال ستاره 75 نیرا

نسبت قطر به ارتفاع لوستر طبقاتی کریستال ستاره 75 تقریبا نزدیک به یک است. تعداد طبقات این لوستر 7 تا است که طبیعتا به صورت مثلثی/مخروطی، تعداد کریستال ها رو به بالا بیشتر می شود.

235،000،000 ریال

Add to wishlist

لوسترهای طبقاتی، لوسترهایی هستند که اکثر اوقات برای سقف های بلند استفاده می شوند، که این مسئله می تواند بسته به چینش کریستال ها و سایز آن ها متفاوت باشد. با این حال لوستر طبقاتی کریستال ستاره 75 لوستر بسیار بزرگی نیست، و آن را می توان جزو لوسترهای سایز متوسط به حساب آورد که مناسب بسیاری از فضاها هستند.

نسبت قطر به ارتفاع لوستر طبقاتی کریستال ستاره 75 تقریبا نزدیک به یک است. تعداد طبقات این لوستر 7 تا است که طبیعتا به صورت مثلثی/مخروطی، تعداد کریستال ها رو به بالا بیشتر می شود. بدنه ی لوستر بسیار مینیمال است، و سعی شده است که صرفا نقش عملکردی داشته باشد.

با این ملاحظات، سازه ی لوستر دارای یک سری رینگ ساده و باریک است که عرض آن ها صرفا در حدی است که توان تحمل وزن کریستال ها و همین طور امکان سوراخ شدن را داشته باشد. از داخل نیز این رینگ ها توسط اتصالاتی به یک دیگر و به بدنه ی اصلی لوستر جوش خورده اند.

لوستر طبقاتی کریستال شش صلعی ستاره 120
کریستال های شش ضلعی ستاره ی لوستر و طریقه ی اتصال و دید بدنه ی لوستر

کریستال ها که قالب خورده و مشابه یک دیگر هستند، فرم کلی شش صلعی دارند، که برجستگی های روی آن ها، یک شکل ستاره مانند به کریستال داده است. در واقع 12 برجستگی هرم مانند داریم که در کنار هم و در قالب سه لوزی، شش ضلعی را تشکیل داده اند.

گوشه های این کریستال شش ضلعی به نرمی فیلت شده است و به همین دلیل فرمی فاقد زوایای تیز به خود گرفته است. هرم های موجود بر روی کریستال های لوستر طبقاتی کریستال ستاره 75، باعث می شوند نور در زوایایی بشکند و نور منبع نور به صورت درخششی جالب توجه به چشم بیننده برسد.

کریستال شامپاینی ستاره
فرم کلی کریستال های ستاره (رنگ شامپاینی)

منابع نور در پشت کریستال های حجمی این لوستر پنهان شده اند و به سختی می توان آن ها را دید. هر چند بنا به طبیعت نور و زاویه بندی کریستال ها، در زوایای روبرو نور بیشتر دیده می شود.

تمام این موارد باعث می شود که لوستر طبقاتی کریستال ستاره 75 یک لوستر مناسب برای فضاهایی مثل هتل ها، سرسرا ها، لابی ها و امثالهم باشد.

جنس فریم

آلیاژ آهن

رنگ بدنه

طلایی خش دار, کروم خش دار

فرم کلی

طبقاتی, گرد

نوع کریستال

ستاره

رنگ کریستال

امبر, شامپاین, شفاف, مات

نوع لامپ

E14

ابعاد

قطر 75cm

برند

نیرا

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “لوستر طبقاتی کریستال ستاره 75 نیرا”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد ما