لوستر کریستالی خوشه ای ستاره 75 نیرا

لوستر کریستالی خوشه ای ستاره 75، می تواند تکمیل کننده ی معماری فضا باشد، و یا خود به تنهایی آفریننده ی یک فرم معمارانه غالب باشد. ابعاد بزرگ این لوستر، خصوصا ارتفاع آن، آن را مناسب سقف های بلند می کند.

355،000،000 ریال

Add to wishlist

خانواده محصولات نورپردازی دکوراتیو ستاره، با کریستال قالب خورده شش ضلعی شان قابل شناسائی هستند. این سری کریستال ها که در داخل نقشی به شکل ستاره ی شش پر نیز دارند، ابعاد و فرم های متفاوتی دارند، که لوستر کریستالی خوشه ای ستاره 75 جزو محصولات به نسبت بزرگ و لوزی شکل این سری محصول است.

این محصول در سایزبندی این خانواده لوستری به نسبت بزرگ است، و فضای به نسبت زیادی را در محیط اشغال می کند. فرم این نوع لوسترها می تواند به صورت مثلثی نیز باشد، که در این صورت ارتفاع لوستر کمتر می شود، ولی فرم لوزی چنین لوستری که قطر 75 سانتی متری دارد، باعث افزایش ارتفاع آن می شود.

ارتفاع زیاد این لوستر باعث می شود که گزینه ی مناسبی برای فضاهای مرتفع باشد. این لوستر طبقاتی، دارای 10 طبقه می باشد که طبقه ی هفتم از بالا بیشترین سایز را دارد. لذا سهم لوزی پایینی از ارتفاع کمتر است و فرم مثلثی لوستر بیشتر به سمت بالا تیز شده است. این نیز در تقابل با دیگر لوسترهای طبقاتی است که باعث می شود لوستر کریستالی خوشه ای ستاره 75 نشانه روی به سمت بالا داشته باشد.

لوستر کریستالی خوشه ای ستاره 75
لوستر کریستالی خوشه ای ستاره 75 نیرا در کنار دو عدد چراغ دیواری ستاره نیرا

فرم چنین لوستری را می توان تشبیه به لباس عروس کرد. زاویه ی مخروط بالایی و تناسبات آن بسیار نزدیک به تناسبات به کار رفته در لباس عروس است. این تناسب و ابعاد لوستر باعث انتقال حس مثبتی به بیننده ی لوستر می شود و در جذابیت آن نقش ایفا می کند.

کریستال های ستاره ی به کار رفته در این لوستر، که بسیار هم دقیق هستند، مشابه پولک های دوخته شده بر روی این لباس هستند. حتی نوع نصب ان ها نیز بی تشابه نیست، یک سوراخ ریز که هر پولک از طریق آن، به ظرافت توسط یک مهره کروم به بدنه ی مخفی لوستر دوخته شده است. گویی نخی است نامرئی که وظیفه ی آن پولک دوزی بوده است.

کریستال ها به روش نوین و به صورت قالبی تولید می شوند، طوری که تقریبا تفاوت قائل شدن بین کریستال ها غیر ممکن است. این امر منطبق با فلسفه ی مدرن ساخت چنین لوستری است، که می توانید در آن نظم را در حداکثر ببینید.

لوستر کریستالی خوشه ای ستاره 75، می تواند تکمیل کننده ی معماری فضا باشد، و یا خود به تنهایی آفریننده ی یک فرم معمارانه غالب باشد. ابعاد بزرگ این لوستر، خصوصا ارتفاع آن، آن را مناسب سقف های بلند، مثل سرسراها، ورودی ساختمان ها، پلکان ها، سقف مساجد و زیارتگاه ها می کند.  می توان از این محصول در کنار دیگر محصولات سری ستاره بهره برد، تا یک فضای هماهنگ و نزدیک به ایده آل آفرید.

دانلود فایل:

این محصول دارای فایل مدل آماده ی سه بعدی می باشد، که به صورت رایگان در اختیار شما قرار گرفته است. شما می توانید از این فایل به منظور شبیه سازی و قرار دادن محصول در محل، پیش از خرید استفاده نمایید. لطفا این فایل را در اختیار دیگران قرار ندهید. فروش این فایل به دیگری غیر قانونی است.

فایل فشرده دانلود فایل سه بعدی لوستر کریستالی خوشه ای ستاره 75

نکته : ورژن فایل 2017 بوده و برای نرم افزار 3dsmax و پلاگین Vray طراحی شده است. چهار رنگ کریستال در این فایل موجود هستند که می توانید با انتخاب شماره در متریال VRaySwitchMtl می توانید رنگ را انتخاب کنید. رنگ های کریستال ارائه شده، شفاف، امبر (کهربایی)، شامپاین (نباتی) و دودی هستند.

لوستر کریستالی خوشه ای ستاره 75 شفاف لوستر کریستالی خوشه ای ستاره 75 دودی لوستر کریستالی خوشه ای ستاره 75 امبر

جنس فریم

آلیاژ آهن

فرم کلی

طبقاتی, گرد, لوزی

رنگ بدنه

آبکاری کروم

نوع کریستال

ستاره

رنگ کریستال

امبر, شامپاین, شفاف, مات

نوع لامپ

E14

تعداد لامپ

18 شعله

ابعاد

قطر 75cm

برند

نیرا

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “لوستر کریستالی خوشه ای ستاره 75 نیرا”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد ما