لوستر کریستال ستاره خوشه ای ۵۵ سانت

لوستر ستاره را می توان از ویژه ترین لوستر های نیرانور دانست. کریستال هایی که انگار از آسمان به زمین آمده اند. یک هندسه ی زیبا. خصوصا لوستر خوشه ای ستاره که فرمی دو مخروطه دارد. دو مخروط بر روی هم که تشکیل یک شبه لوزی داده اند.

۲۵۵،۰۰۰،۰۰۰ 

Add to wishlist

لوستر ستاره را می توان از ویژه ترین لوستر های نیرانور دانست. کریستال هایی که انگار از آسمان به زمین آمده اند. یک هندسه ی زیبا. خصوصا لوستر خوشه ای ستاره که فرمی دو مخروطه دارد. دو مخروط بر روی هم که تشکیل یک شبه لوزی داده اند. در حالی که خوشه ای از ستاره را در اطراف شان می گردد.

کهکشانی از ستاره و نور.

این ستاره های زیبا که قالب خورده اند و شکلی واحد دارند، در کنار هم هندسه ای ویژه می آفرینند. همین طور خود کریستال که شکل شش ضلعی دارد و داخل آن ستاره ای نهفته است.

کریستال لوستر ستاره
نمایی از کریستال های سری لوستر ستاره

بدنه لوستر ستاره خوشه ای نیز به جهت افزایش خلوص بصری به رنگ کروم آبکاری شده است. این کار باعث می شود که بدنه از خود چیزی نداشته باشد و صرفا نقش یک رابط را ایفا کند. همچنین این امر به ساختار بدنه ظاهری شفاف مانند می دهد. شمعدان ها نیز دارای دیتیل مخصوص خودشان هستند که به آن ها زیبایی ویژه ای می بخشد.

دیتیل لامپ لوستر ستاره
یک دیتیل از شمعدان های سری لوستر ستاره.

ستاره ها حالتی آویز دارند، که بر روی نگه دارنده رزوه شده قرار می گیرد. بر روی آن یک مهره گرد کره/استوانه مانند پیچیده می شود تا از افتادن کریستال جلوگیری کند. این مهره نیز کروم رنگ می باشد تا از خود شخصیتی نداشته باشد.

کریستال های لوستر ستاره خوشه ای در چند رنگ عرضه می شوند. به غیر از نوع شفاف، بقیه ی کریستال ها دارای پوشش نوری هستند که باعث می شود بخشی از نور را عبور دهند و بخش دیگرش را بازتابش کنند و رنگی به نظر برسند.

لوستر خوشه ستاره به رنگ کهربایی
کریستال آبکاری شده رنگی لوستر خوشه ستاره به رنگ کهربایی (امبر)

لوستر ستاره خوشه ای نیرانور، در مجموع ویژگی های زیبایی شناسانه فراوانی را دارد که با سبک های معماری نئوکلاسیک و تا حدودی سبک های مدرن تر سازگاری دارد. همچنین به دلیل ساختار ویژه ی خود مناسب بسیاری از کاربری ها، مثل لابی هتل ها، اتاق های هتل، اتاق های مسکونی، آشپزخانه، سالن های ورزشی، کافی شاپ ها، رستوران ها و امثالهم می باشد.

جنس فریم

آلیاژ آهن

رنگ بدنه

آبکاری کروم

فرم کلی

گرد, لوزی

نوع کریستال

ستاره

رنگ کریستال

امبر, شامپاین, شفاف, مات

نوع لامپ

E14

تعداد لامپ

12 شعله

ابعاد

قطر 55cm

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “لوستر کریستال ستاره خوشه ای ۵۵ سانت”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیشنهاد ما