لوستر کریستال ستاره خوشه ای 55 نیرا

لوستر ستاره را می توان از ویژه ترین لوستر های نیرانور دانست. کریستال هایی که انگار از آسمان به زمین آمده اند. یک هندسه ی زیبا. خصوصا لوستر خوشه ای ستاره که فرمی دو مخروطه دارد. دو مخروط بر روی هم که تشکیل یک شبه لوزی داده اند.

240،000،000 ریال

Add to wishlist

لوستر ستاره را می توان از ویژه ترین لوستر های نیرانور دانست. کریستال هایی که انگار از آسمان به زمین آمده اند. یک هندسه ی زیبا. خصوصا لوستر خوشه ای ستاره که فرمی دو مخروطه دارد. دو مخروط بر روی هم که تشکیل یک شبه لوزی داده اند. در حالی که خوشه ای از ستاره را در اطراف شان می گردد.

کهکشانی از ستاره و نور.

این ستاره های زیبا که قالب خورده اند و شکلی واحد دارند، در کنار هم هندسه ای ویژه می آفرینند. همین طور خود کریستال که شکل شش ضلعی دارد و داخل آن ستاره ای نهفته است.

کریستال امبر کهربایی ستاره شش ضلعی
کریستال امبر کهربایی لوستر خوشه ای ستاره

بدنه لوستر ستاره خوشه ای نیز به جهت افزایش خلوص بصری به رنگ کروم آبکاری شده است. این کار باعث می شود که بدنه از خود چیزی نداشته باشد و صرفا نقش یک رابط را ایفا کند. همچنین این امر به ساختار بدنه ظاهری شفاف مانند می دهد. شمعدان ها نیز دارای دیتیل مخصوص خودشان هستند که به آن ها زیبایی ویژه ای می بخشد.

کفه آبکاری شده کروم لوستر خوشه ای ستاره شفاف
بدنه ی آبکاری شده در قسمت فوقانی لوستر خوشه ای ستاره شفاف

ستاره ها حالتی آویز دارند، که بر روی نگه دارنده رزوه شده قرار می گیرد. بر روی آن یک مهره گرد کره/استوانه مانند پیچیده می شود تا از افتادن کریستال جلوگیری کند. این مهره نیز کروم رنگ می باشد تا از خود شخصیتی نداشته باشد.

کریستال های لوستر ستاره خوشه ای در چند رنگ عرضه می شوند. به غیر از نوع شفاف، بقیه ی کریستال ها دارای پوشش نوری هستند که باعث می شود بخشی از نور را عبور دهند و بخش دیگرش را بازتابش کنند و رنگی به نظر برسند.

لامپ E14 شمعی لوستر خوشه ای ستاره
لامپ E14 شمعی نصب شده در لوستر خوشه ای ستاره شفاف (آبکاری کروم)

لوستر ستاره خوشه ای نیرانور، در مجموع ویژگی های زیبایی شناسانه فراوانی را دارد که با سبک های معماری نئوکلاسیک و تا حدودی سبک های مدرن تر سازگاری دارد. همچنین به دلیل ساختار ویژه ی خود مناسب بسیاری از کاربری ها، مثل لابی هتل ها، اتاق های هتل، اتاق های مسکونی، آشپزخانه، سالن های ورزشی، کافی شاپ ها، رستوران ها و امثالهم می باشد.

دانلود فایل:

این محصول دارای فایل مدل آماده ی سه بعدی می باشد، که به صورت رایگان در اختیار شما قرار گرفته است. شما می توانید از این فایل به منظور شبیه سازی و قرار دادن محصول در محل، پیش از خرید استفاده نمایید. لطفا این فایل را در اختیار دیگران قرار ندهید. فروش این فایل به دیگری غیر قانونی است.

فایل فشرده دانلود فایل سه بعدی لوستر کریستال ستاره خوشه ای 55

نکته : ورژن فایل 2017 بوده و برای نرم افزار 3dsmax و پلاگین Vray طراحی شده است. چهار رنگ کریستال در این فایل موجود هستند که می توانید با انتخاب شماره در متریال VRaySwitchMtl می توانید رنگ را انتخاب کنید. رنگ های کریستال ارائه شده، شفاف، امبر (کهربایی)، شامپاین (نباتی) و دودی هستند.

لوستر کریستال ستاره خوشه ای 55 امبر لوستر کریستال ستاره خوشه ای 55 دودی لوستر کریستال ستاره خوشه ای 55 شفاف لوستر کریستال ستاره خوشه ای 55 شامپاین

جنس فریم

آلیاژ آهن

رنگ بدنه

آبکاری کروم

فرم کلی

گرد, لوزی

نوع کریستال

ستاره

رنگ کریستال

امبر, شامپاین, شفاف, مات

نوع لامپ

E14

تعداد لامپ

12 شعله

ابعاد

قطر 55cm

برند

نیرا

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “لوستر کریستال ستاره خوشه ای 55 نیرا”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد ما