ویژه

لوستر کریستال ستاره گرد 55 نیرا

لوستر کریستال ستاره گرد را می توان از ویژه ترین لوستر های نیرانور دانست. کریستال هایی که انگار از آسمان به زمین آمده اند. یک هندسه ی زیبا. لوستر کریستال ستاره گرد با قطر 60 سانتی متری نیرا، حالتی استوانه ای مانند دارد، و در عین سادگی هندسه ی ویژه ای را به نمایش می گذارد. یک کار به نسبت مینیمال و مدرن با ویژگی های هندسه ی کلاسیک.

120،000،000 ریال

Add to wishlist

لوستر کریستال ستاره گرد را می توان از ویژه ترین لوستر های نیرانور دانست. کریستال هایی که انگار از آسمان به زمین آمده اند. یک هندسه ی زیبا. لوستر کریستال ستاره گرد با قطر 55سانتی متری نیرا، حالتی استوانه ای مانند دارد، و در عین سادگی هندسه ی ویژه ای را به نمایش می گذارد. یک کار به نسبت مینیمال و مدرن با ویژگی های هندسه ی کلاسیک

کهکشانی از ستاره و نور.

این ستاره های زیبا که قالب خورده اند و شکلی واحد دارند، در کنار هم هندسه ای ویژه می آفرینند. همین طور خود کریستال که شکل شش ضلعی دارد و داخل آن ستاره ای نهفته است.

کریستال لوستر ستاره
نمایی از کریستال های سری لوستر ستاره

بدنه لوستر کریستال ستاره گرد نیز به جهت افزایش خلوص بصری به رنگ کروم آبکاری شده است. این کار باعث می شود که بدنه از خود چیزی نداشته باشد و صرفا نقش یک رابط را ایفا کند. همچنین این امر به ساختار بدنه ظاهری شفاف مانند می دهد. شمعدان ها نیز دارای دیتیل مخصوص خودشان هستند که به آن ها زیبایی ویژه ای می بخشد.

دیتیل لامپ لوستر ستاره
یک دیتیل از شمعدان های سری لوستر ستاره.

کریستال های شش صلعی آویز ستاره توسط پیچ و مهره های استوانه ای شکل که همراستا با فرم کلی لوستر هستند به بدنه پیچ می شوند. احتمال جابجایی این کریستال ها کم است ولی به علت تک پیچه بودن صفر نیست و کمی انعطاف دارند.

لوستر ستاره قطر 60 سندبلست

کریستال ها در رنگ و پوشش های متفاوتی ارائه می شوند. کریستال های شفاف که بر شکست نور خود متکی هستند. کریستال های دودی که بر بازتابش متکی هستند. کریستال های شامپاین و امبر (کهربایی) که به لوستر رنگ می بخشند. و کریستال های مات و سندبلاست شده که لوستر را در برف غرق می کنند.

لوستر کریستال ستاره گرد با توجه به ویژگی هایی که دارد، می تواند به عنوان یک لوستر مینیمال و مدرن مورد استفاده قرار بگیرد

همچنین لوستر کریستال ستاره گرد در معماری نئوکلاسیک نیز کاربرد دارد. مناسب بسیاری از کاربری ها و فضاها مثل کاربری های مسکونی، هتل، تجاری، رستوران و کافی شاپ می باشد.

جنس فریم

آلیاژ آهن

فرم کلی

استوانه ای Drum, گرد

نوع کریستال

ستاره

رنگ کریستال

امبر, دودی, شامپاین, شفاف, مات

رنگ بدنه

آبکاری کروم

نوع لامپ

E14

ابعاد

قطر 60cm

برند

نیرا

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “لوستر کریستال ستاره گرد 55 نیرا”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد ما