چراغ کریستالی دکوراتیو شمشی تک نیرا

می توان این چراغ کریستالی دکوراتیو را نماد مینیمالیسم در یک چراغ دیواری دکوراتیو دانست. در این چراغ شاهد یک کریستال به اصطلاج شمشی یا کتابی ساده هستیم، که آن هم حاصل یک کریستال مکعب مستطیل ساده تراش خورده است.

35،000،000 ریال

Add to wishlist

مینیمالسم به توان 1! می توان این چراغ کریستالی دکوراتیو را نماد مینیمالیسم در یک چراغ دیواری دکوراتیو دانست. در این چراغ شاهد یک کریستال به اصطلاج شمشی یا کتابی ساده هستیم، که آن هم حاصل یک کریستال مکعب مستطیل ساده تراش خورده است.

ساختار این چراغ نیز بسیار ساده است. یک مکعب مستطیل فلزی که روی آن یک پایه پاتروم شمعی E14 نصب شده است و یک لامپ (احتمالا فیلامنتی) روی آن بدون کمترین تغییری خودنمایی می کند.

لذا اصل چراغ کریستالی دکوراتیو شمشی تک بر روی معماری مینیمال بنا نهاده شده است.

علاوه بر این، در مقایسه با دیگر محصولات سری شمشی نیرا، تک بودن تعداد کریستال به مینیمالیسم چراغ کمک کرده است. مثلا در دیواری کریستالی شمشی دوتایی سادگی و مینمال بودن ساختار بسیار کاهش یافته است.

ویژگی برجسته این سری محصول را باید در شکست نور داخل کریستال جستجو کرد. کریستال شمشی بسیار ساده است، ولی در عین حال ترکیب رنگی را در شکست نور حاصل می کند که بسیار جالب توجه است.

از طرفی شیشه تحت به عنوان یکی از سمبل های معماری مدرن دانسته می شود. و این ساختار شیشه کریستال که در چراغ کریستالی دکوراتیو شمشی تک به کار رفته است در کنار بدنه ی فلزی، که آن هم نماد مدرنیزم است، مدرن بودن چراغ را حداکثری می کند.

لذا می بینیم که ویژگی های بسیاری از معماری سبک بین الملل در این چراغ وجود دارد، و می توان آن را یکی از مینیمال ترین چراغ های دکوراتیو موجود دانست. البته حتما به دکوراتیو بودن چراغ نگاهی داشته باشیدو

از آنجا که این چراغ یک چراغ مینیمال است، لذا استفاده از آن در هر فضا با معماری داخلی مینیمال و یا مدرن توصیه می شود، هر چند استفاده از آن در برخی سبک های معماری دیگر هم لطمه ای به معماری داخلی وارد نمی کند.

همین طور این چراغ برای تقریبا تمام کاربری ها قابل استفاده است و محدودیت خاصی برای آن متصور نیست.

رنگ بدنه

آبکاری آنتیک, آبکاری طلایی, آبکاری کروم, ذغال سنگی استاتیک, طلایی استاتیک, قهوه ای استاتیک, مشکی استاتیک

جنس فریم

آلیاژ آهن

فرم کلی

دیواری ثابت

نوع کریستال

شمشی-کتابی

رنگ کریستال

دودی, شامپاین, شفاف, مات

نوع لامپ

E14

تعداد لامپ

1 شعله

ابعاد

H21, W13

برند

نیرا

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “چراغ کریستالی دکوراتیو شمشی تک نیرا”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد ما