لوستر کریستال شمشی گرد 50 نیرا

سری لوستر کریستال شمشی نیرانور 2 ویژگی اساسی دارند. اول کریستال های ساده، خالص و پر زرق و برق آن ها ، و دوم فرم و ساختار بی آلایش آن. لوستر کریستال شمشی گرد 50 نیز از این قاعده مستثنی نیست.

260،000،000 ریال

Add to wishlist

سری لوستر کریستال شمشی نیرانور 2 ویژگی اساسی دارند. اول کریستال های ساده، خالص و پر زرق و برق آن ها ، و دوم فرم و ساختار بی آلایش آن. لوستر کریستال شمشی گرد 50 نیز از این قاعده مستثنی نیست.

این لوستر 12 عدد کریستال شمشی یا کتابی دارد، که به صورت کاملا منظم و در هندسه ای کلاسیک کنار هم نشسته اند. این کریستال ها کاملا بیرون زده و خالص هستند، و برای پرهیز از آلایش آن ها، از بازوهای بسیار ظریفی در پایین و بالا استفاده شده. در نهایت نیز پیچ های ظریف آن توکار کریستال را در جای خود محکم می کنند.

لوستر 6 شعله کریستال کتابی
شکست تصویر و نور لامپ ها در لوستر 6 شعله 12 کریستال شمشی نیرانور

لامپ ها نیز به صورت یکی در میان بین کریستال های لوستر کریستال شمشی گرد 50 توزیع شده اند. این لامپ ها از زاویه مقابل کاملا قابل رویت هستند، ولی از زوایای دیگر تصویر آن ها شکسته می شود و نور آن ها نیز تجزیه می شود. دو افکت جابجایی و شکست نور خودنمایی می کنند.

قطر لوستر 50 سانتی متر است و این لوستر لوستری با سایز متوسط محسوب می شود. ساختار این لوستر مشابه خود کریستال ها زاویه دار و شکسته است، و غیر از انحنای دورانی فرم، به سختی انحنای دیگری قابل رویت است.

این لوستر به نوعی مینیمال محسوب می شود، و استفاده از کریستال های صاف و ساختار آهنی، هندسه ی مدرن آن را تاکید می کند. در نهایت لوستر کریستال شمشی گرد 50 نیرا مناسب فضاهایی با معماری مدرن و پست مدرن است، و در عین حال با تمهیداتی می تواند در دیگر سبک های معماری نیز بنشیند.

همچنین این لوستر مناسب تقریبا تمام کاربری ها است و کاربری انحصاری خاصی برای آن متصور نیست.

فرم کلی

گرد

جنس فریم

آلیاژ آهن

رنگ بدنه

آبکاری طلایی, آبکاری کروم, ذغال سنگی استاتیک, طلایی استاتیک, قهوه ای استاتیک, مشکی استاتیک

رنگ کریستال

دودی, شامپاین, شفاف, مات

نوع کریستال

شمشی-کتابی

نوع لامپ

E14

تعداد لامپ

7 شعله

ابعاد

قطر 60cm

برند

نیرا

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “لوستر کریستال شمشی گرد 50 نیرا”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد ما