لوستر گرد کریستال شمشی 75 نیرا

کریستال های لوستر گرد کریستال شمشی 75، بسیار تراش ساده و دقیقی دارند که ان ها را مانند نگینی از جواهر بر روی یک انگشتر فلزی به نمایش می گذارد.

(3 بررسی مشتری)

395،000،000 ریال

Add to wishlist

یکی از انواع لوسترهایی که ساختارشکنانه پیچیدگی لوسترهای سنتی را به سخره گرفته اند، لوستر های شمشی هستند. لوستر گرد کریستال شمشی نیرا که قطر 75 سانتی متر دارد نیز از همین قاعده تبعیت می کند.

در این لوستر، ما یک ساختار ساده اسکلیت مانند داریم که کریستال های اصطلاحا شمشی یا کتابی را در خود جای می دهد. ارتباط کریستال با بدنه توسط دو دستک ساده صورت می گیرد. در انتهای دستک ها یک زبانه باریک و بلند L مانند اضافه شده است که حکم نگه دارنده ی کریستال را دارد. این اتصال نیز به ساختار لوستر جوش خورده است و البته در قسمت بالایی یک پیچ تنظیم برای محکم کردن کریستال دارد.

کریستال های لوستر گرد کریستال شمشی 75، بسیار تراش ساده و دقیقی دارند که ان ها را مانند نگینی از جواهر بر روی یک انگشتر فلزی به نمایش می گذارد. همین تراش های ساده باعث می شد بازتابش بالای کریستال خودنمایی کند، و از طرفی شکست نور در ساختار منشوری کریستال بیش از پیش قابل رویت باشد.

جلا، وضوح و بی آلایشی این لوستر است که آن را چشم نواز می کند. همین سادگی است که باعث می شود چشم خطوط صاف کریستال که مانند خط اتو است را بیابد و تحسین کند.

لامپ شمعی E14 لوستر کریستال شمشی 75
کریستال های لوستر کریستال شمشی 75

لوستر گرد کریستال شمشی 75 را می توان یک لوستر مینیمال دانست، چون علارغم چشم نواز بودن و عملکرد به صورت نقطه کانونی، فاقد پیچیدگی های زائد و یا فرم های خارج از قاعده است.

طبیعتا این لوستر نیز جزو لوستر های سبک بین الملل و مینیمال محسوب می شود. از طرفی یک مزیت این لوستر نسبت به دیگر هم خانواده های شمشی خودش را می توان در ابعاد افقی آن دانست. قطر استوانه (یا بهتر است بگوییم منشور چند ضلعی) در لوستر گرد کریستال شمشی 75 در حدی است که نسبت بین قطر و ارتفاع زیاد است است و لذا در بیشتر فضاهای بزرگ خوب می نشیند.

لامپ های شمعی E14 در لوستر گرد کریستال شمشی 75 پشت کریستال ها قرار می گیرند و وجود سطوح صاف و زاویه دار باعث می شود نور لامپ تبدیل به چند تصویر موازی و یا متقاطع شود. همین امر خیرگی را تا حدی کاهش می دهد، اما باز هم نمایش لامپ جزء مهمی از نمود  این لوستر است.

فرم کلی

استوانه ای Drum, گرد

جنس فریم

آلیاژ آهن

رنگ بدنه

آبکاری آنتیک, آبکاری طلایی, آبکاری کروم, ذغال سنگی استاتیک, طلایی استاتیک, قهوه ای استاتیک, مشکی استاتیک

رنگ کریستال

دودی, شامپاین, شفاف, مات

نوع کریستال

شمشی-کتابی

نوع لامپ

E14

تعداد لامپ

9 شعله

ابعاد

قطر 75cm

برند

نیرا

3 دیدگاه برای لوستر گرد کریستال شمشی 75 نیرا

  1. ارمغان مطلبی

    لوستر اصیل و مینیمال.

  2. سعید زمانیان

    این لوستر مدرن شباهت زیادی به نمونه های خارجی مثل RH داره و به جرات میشه گفت تفاوت نامحسوسه.

  3. ثریا

    به نظر رنگ سیاه نسبت به دیگر رنگ ها جذابیت بیشتری دارد.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد ما