لوستر خطی صدف تیفانی نیرا

این که بر روی میز ناهارخوری خودتان چه چیزی قرار دهید مسئله مهمی است. از چیدمان روی میز و گل های فصلی گرفته، تا لوستر مخصوص میز ناهارخوری. لوستری مثل لوستر خطی صدف، ویژگی متفاوتی برای میز ناهارخوری دارد.

289،000،000 ریال

Add to wishlist

این که بر روی میز ناهارخوری خودتان چه چیزی قرار دهید مسئله مهمی است. از چیدمان روی میز و گل های فصلی گرفته، تا لوستر مخصوص میز ناهارخوری. لوستری مثل لوستر خطی صدف، ویژگی متفاوتی برای میز ناهارخوری دارد.

این لوستر برخلاف بسیاری از لوسترهای کریستالی، بر روی لطافت و فراغت دید تمرکز دارد. وقتی به یک لوستر کریستالی فلزی نگاه می کنیم، ذهن ناخودآگاه درگیر کریستالها و فلز سنگین و سختمی شود. اما لوستر خطی صدف نیرا این چنین نیست.

در این لوستر برگه های زیبا و همچون پر صدفی مرواریدی خود نمایی می کند. جنس این صدف ها مشابه مروارید است، منتها ساختار به صورت صفحه های سبک است. این صدف ها مثل مروارید نور را به رنگ های مختلف رنگین کمانی می شکند و جلوه ای بی نظیر خلق می کند.

صدف تیفانی کاپیز Capiz لوستر صدف
نمای نزدیک از صدف های تیفانی لوستر صدف گرد نیرا

این صدفها که به نام های تیفانی Tiffany ، کاپیز Capiz و شیشه ای Windowpane نیز شناخته می شوند، تا حدودی شفاف هستند، و در بازتابش نیز ویژگی های شکست نور دارند. از طرفی شیوه نصب این صدف ها بر روی لوستر نیز خاص است.

این صدف ها به صورت آویزهای بلند نصب می شوند، که هر کدام از این آویز ها متشکل از چندین صدف است که با حلقه های فلزی به هم متصل شده اند. تعداد صدف تیفانی در هر آویز متفاوت است. نکته بعدی این که طرح روی هر صدف در لوستر خطی صدف با صدف دیگر متفاوت است.

ویژگی سری لوستر صدفی را می توان در واکنش پذیری و نرمی آن دانست. صدف ها سبک هستند، و این باعث می شود آویز صدفی حتی با یک دمیدن حرکت کند.

ساختار فلزی لوستر نیز بسیار سبک است. در مقابل آویز های صدفی پرمانند این لوستر، این ساختار مشابه اسکلت یک پرنده سبک و مستحکم است. از طرفی به جهت افزایش زیبایی، معمولا به رنگ طلایی خش دار آبکاری می شود.

آبکاری طلایی خشدار سانتیک لوستر صدف
آبکاری طلایی مات خشدار به کار رفته در لوستر خطی صدف نیرا

ویژگی لوستر خطی صدف ساختار طبیعت گرای آن است.

لوستر صدف خطی یک لوستر منعطف است که با سبک های مختلف معماری تناسب دارد. یک نقطه کانونی قابل اتکا برای محیط شما. انعطاف و نرمی بالای لوستر آن را مناسب فضاهایی مثل ناهارخوری، اتاق خواب، اتاق کودک، سالن های زیبایی، اتاق های هتل، کافی شاپ و رستوران، و حتی بسیاری فضاهای تجاری می کند.

ساختار المان گونه این لوستر می تواند به راحتی معماری یک فضا را متحول کند. خصوصا فضاهایی که ابعاد غیر مساوی دارند، مشابه بسیاری از اتاق ها، جزیره آشپزخانه، میزهای ناهار خوری و مشابه آن ها.

فرم کلی

3 طبقه, خطی

جنس فریم

آلیاژ آهن

رنگ بدنه

آبکاری آنتیک, آبکاری طلایی, آبکاری کروم, ذغال سنگی استاتیک, طلایی استاتیک, مشکی استاتیک

رنگ کریستال

مات

نوع کریستال

صدف تیفانی

تعداد لامپ

12 شعله

نوع لامپ

E14

ابعاد

90×35 cm

برند

نیرا

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “لوستر خطی صدف تیفانی نیرا”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد ما