لوستر گل مدرن فلورا 80 نیرا

لوستر گل مدرن فلورا، یک لوستر طبیعت گرا و سورئال است، که با استفاده از مفاهیم طبیعی، یک مفهوم جدید و برتر را خلق می کند.

159،000،000 ریال189،000،000 ریال

Add to wishlist

لوستر گل مدرن فلورا، یک لوستر طبیعت گرا و سورئال است، که با استفاده از مفاهیم طبیعی، یک مفهوم جدید و برتر را خلق می کند.

این مفهوم ناشی از این تضاد معنایی است، که گیاهان دریافت کننده ی نور هست، ولی در این جا گیاه خود تولید کننده ی نور است. همان طور که کاملا مشهود است، در لوستر گل مدرن فلورا 80 شاهد یک دسته گل وارونه هستیم.  این وارونگی هم به نوعی با همان مفهوم بالا در ارتباط است.

پس این لوستر فراواقع گرا دنیا را به صورت وارونه نشان می دهد. ساقه های براق یک گیاه، که در ظاهر به هیچ پایه ای متصل نیستند، به گل هایی فلزی منتهای می شوند، که این گل ها نور را تولید می کنند و از میانه ی گل به محیط ساطع می کنند.

شکل گل های لوستر گل مدرن فلورا هم کاملا سورئال هستند. گل ها تمام فلزی، و تقریبا غیر قابل انعطاف هستند. حتی شکل گل نیز واقعی نیست و بیش از اندازه لبه ها تیز شده اند.

گل فلزی لوستر گل مدرن فلورا

همچنین به جهت افزایش جذابیت و دادن بعد به هر یکی از گل های فلزی لوستر گل مدرن فلورا، یک سری نگین شفاف و براق با فرم های کروی و دیاموند به لوستر اضافه شده اند. این کار خشک بودن فرم گل های فلزی را نیز کاهش می دهد.

همان طور که گفته شد لوستر گل مدرن فلورا بالکل دارای پرداخت و پوشش دهی براق است. این امر به سورئال بودن لوستر کمک می کند، و از طرفی باعث می شود جلوه های نوری در لوستر بهتر دیده شوند. رنگ بندی قابل ارائه شامل سه رنگ کروم، طلایی و دودی می باشد که البته رنگ های دیگر به صورت سفارشی قابل تولید هستند.

لامپ ها از نوع G4 هستند. این انتخاب به آن دلیل بوده است که لامپ ظریف باشد و از طرفی فرم آن با فرم پرچم گل هماهنگ باشد. لامپ ارائه شده COB LED است، که البته می توان از تکنولوژی های دیگر لامپ مثل لامپ هالوژن نیز استفاده کرد.

لوستر گل مدرن فلورا 80 که به نوعی لوستر رومانتیک نیز محسوب می شود، بسیار مناسب استفاده در فضاهای مسکونی است، خصوصا فضاهایی مثل اتاق های خواب. البته این لوستر می تواند در دیگر فضاهای مسکونی نیز به کار برود که این بستگی به سبک معماری و دکوراسیون داخلی منزل دارد.

همچنین گزینه ی مناسبی است برای هتل ها، فروشگاه های مد، دفاتر معمار، و هر فضایی که قصد استفاده از یک ترکیب طبیعت گرای جدید و متفاوت داشته باشد.

جنس فریم

آلیاژ آهن

فرم کلی

شاخه ای

رنگ بدنه

آبکاری دودی, آبکاری طلایی, آبکاری کروم

نوع کریستال

گوی مهره

رنگ کریستال

شفاف

نوع لامپ

G4

تعداد لامپ

21 شعله

ابعاد

قطر 80cm

برند

نیرا

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “لوستر گل مدرن فلورا 80 نیرا”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد ما