لوستر آشپزخانه فلزی لاوا نیرا

معمولا در آشپزخانه ها، میز غذاخوری یا جزیره قرار داده می شود. ابعاد به نسبت بلند این میزها، باعث می شود که برای تامین روشنایی مناسب ، نیازمند چراغ خطی مثل لوستر آشپزخانه فلزی لاوا باشد. چرا که به جهت برقراری تناسب خطی بودن یا مستطیلی بودن فرم کارآمد است.

205،000،000 ریال

Add to wishlist

البته که باید پیش از هر انتخابی سبک را نیز در نظر داشت. آنگونه که به خوبی مشخص است لوستر آشپزخانه فلزی لاوا، سبکی مدرن دارد. استفاده ی فراوان از فلز، حذف عناصر شاخص لوسترسازی کلاسیک، و پرهیز از خودنمایی، شاخصه های این لوستر مدرن آشپزخانه هستند.

استفاده از فلز ویژگی های خاصی را اضافه می کند. اول، این که ساختار به نسبت صلب می شود، خصوصا در اینجا که خبری از آونگ یا پنتالوگ نیست. دوم این که احتمال شکستن یا آسیب کریستال ها از بین می رود. البته که هرگز آسیب پذیری قطعی نیست، اما در هر صورت استفاده از فلز آسیب پذیری را کاهش می دهد.

اما ویژگی سوم لوستر آشپزخانه فلزی لاوا که ناشی از متریال آن است، ساختار شکنی است.

همین که آن سخت گیری های زیبایی شناختی و یا حساسیت های بی مورد کنار گذاشته شود، موردی مثبت است. با این حساب می بینیم که یک ساختار فلزی متشکل از دو فرم تو در تو شکل گرفته که جالب توجه است.

فرم بیرونی یک فرم مربع مستطیلی است که طول آن به نسبت عرض آن بسیار بلندتر است. این که ما لوستر آشپزخانه فلزی لاوا را خطی می دانیم به همین دلیل است. به دلیل  نسبت بزرگ طول به عرض، تقریبا عرض را نادیده می گیریم و آن را حدودا یک خط فرض می کنیم.

برخلاف ساختار مستطیل شکل بیرونی که فرمی ساده و صاف و خش دار دارد، در داخل لوستر آشپزخانه فلزی لاوا یک سری منحنی فلزی براق که از دو سمت توسط خطوط شکسته بریده شده است قرار دارند که این باعث ایجاد یک کنتراست و همچنین شبیه سازی حضور کریستال در لوستر می شود.

حتی بعضا دیده شده است که بیننده، لوستر آشپزخانه فلزی لاوا را یک لوستر کریستالی می بیند، اما بعد که دقیق تر می شود متوجه می شود این قطعات تماما فلزی و دارای پرداخت براق هستند.

فلز براق لوستر آشپزخانه لاوا

همان طور که گفته شد، این محصول مناسب فضاهای داخلی دارای معماری مدرن است، و صد البته با دیگر سبک های معماری معاصر مثل پست مدرنیسم و دیکانستراکشن سازگار است. می توان آن را بر روی میز آشپزخانه نصب کرد که در این صورت می توانید به جهت انتخاب سایز، به لینک زیر مراجعه فرمایید.

راهنمایی برای انتخاب سایز لوستر

 

 

جنس فریم

آلیاژ آهن

فرم کلی

خطی

رنگ بدنه

آبکاری دودی, آبکاری طلایی

نوع کریستال

آویز فلزی

رنگ کریستال

دودی, کروم

نوع لامپ

نوار LED

ابعاد

110×35 cm

برند

نیرا

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “لوستر آشپزخانه فلزی لاوا نیرا”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد ما