دیواری لنزو

چراغ های دیواری از انواع چراغ رایج از زمان گذشته بوده اند. این چراغ ها به دلیل دسترسی آسان و نور در دسترس،جایگاه ویژه ای داشته اند و دارند. تفاوت چراغ های دیواری مثل دیواری لنز، با چراغ سقفی در این است که کاملا در زاویه دید شخص قرار دارند و جزئیات قابل دیدن است.

18،200،000 ریال

Add to wishlist

چراغ های دیواری از انواع چراغ رایج از زمان گذشته بوده اند. این چراغ ها به دلیل دسترسی آسان و نور در دسترس،جایگاه ویژه ای داشته اند و دارند. تفاوت چراغ های دیواری مثل دیواری لنزو، با چراغ سقفی در این است که کاملا در زاویه دید شخص قرار دارند و جزئیات قابل دیدن است.

لذا لوسترهای دیواری، می بایست دارای جزئیات فراوان و کیفیت بالای ساخت باشند. شاید بتوان خیلی جاها از چراغ های دیواری ساده استفاده کرد، اما طبیعتا یک لوستر دیواری مثل لوستر دیواری لنزو ویژگی های زیبایی شناسانه بسیار ارزشمند تری خواهد داشت.

کریستال گرد ترک دار لوستر لنزو
یک نمونه ار کریستال ترکدار سری لوستر لنزو

در این لوستر دیواری، مانند بسیاری از لوسترها از کریستال استفاده شده، منتها به جهت افزایش جذابیت و همین طور کاهش چشم گیر خیرگی، کریستال در قسمت بیرونی ترک دار یا به اصطلاح آبگز شده است. البته این ترک ها ظاهری هستند و در عمق یک کریستال یکپارچه داریم.

آبکاری طلایی بدنه لوستر دیواری
بدنه دارای دیتیل لوستر دیواری لنزو، آبکاری شده به رنگ طلایی خش دار

در ساخت بدنه ی لوستر دیواری لنزو، بسیار دقت شده است. پاتروم ها به زیبایی تراش خورده اند و جزئیات و تورفتگی هایی در آن ایجاد شده. سطح این قسمت ها نیز دارای خش شده و به رنگ طلایی آبکاری شده است تا زیبایی آن افزون شود.

قسمت های اصلی لوستر دیواری لنزو نیز با رنگ پودری الکترواستاتیک مشکی پوشیده و رنگ شده است. این کار علاوه بر افزایش مقاومت این چراغ دکوراتیو دیواری به خوردگی، مدرن بودن ساختار آن را به رخ می کشد.

این لوستر دیواری برای بیشتر کاربری ها قابل استفاده است. ساختار ظریف و قابل انعطاف آن ، آن را مناسب بسیاری از فضا ها می کند.

 

جنس فریم

آلیاژ آهن

رنگ بدنه

مشکی+آنتیک

نوع کریستال

کریستال گرد

رنگ کریستال

مات ترکدار

تعداد لامپ

1 شعله

نوع لامپ

E27

برند

نیرا

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دیواری لنزو”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد ما