ویژه

لوستر لنزو یک طبقه

لوستر لنزو یک طبقه را می توان یکی از لوسترهای خاص و مدرن نیرانور دانست، که از کریستال های عمده ترک خورده بهره می برد که زیبایی خاصی به آن داده است.

۱۱۸،۰۰۰،۰۰۰ 

Add to wishlist

لوستر لنزو یک طبقه را می توان یکی از لوسترهای ویژه ی نیرانور دانست.

لوستر لنزو یک طبقه کریستال های ویژه ای را دارد که در دیگر محصولات کم نظیر است. این کریستال ها کاملا گرد هستند، اما در ساختار آن ها بی نظمی های کوچکی دیده می شود. این بی نظمی ها در کنار برآمدگی های روی کریستال و ترک هایی که عمدا بر روی سطح ایجاد شده اند، ظاهری منحصر فرد به هر کریستال می بخشد. همین بی نظمی ها و شکست ها هستند که باعث می شوند لامپ در پشت آن ها مخفی شود و خیرگی آن نیز به حداقل برسد. لامپ هایی که در پشت این کریستال ها استفاده می شوند سوکت E27 ادیسونی دارند.

کریستال گرد ترک دار لوستر لنزو
یک نمونه ار کریستال ترکدار سری لوستر لنزو

از طرفی ساختار خود لوستر نیز یک ساختار به نسبت مینیمال و کم آلایش هست. البته جزئیات مختلفی در این ساختار گنجانده شده اند که می توان به این ها اشاره کرد

  • پیچ های نمایان
  • ساختار فلزی پوشاننده ی -پاتروم لامپ
  • میله طرح دار برنجی تراش خورده
  • جعبه تقسیم فوقانی
  • میله های رابط بین جعبه تقسیم و لوستر

و دیگر موارد اشاره کرد. ساختار مدرن لوستر لنزو یک طبقه و ارتفاع به نسبت کوتاه ان باعث می شود که بتوان از ان در معماری های مختلف و فضاهای مختلف بهره برد. معماری مدرن، معماری مینیمال، معماری پست مدرن و … . همین طور در فضاهایی مثل لابی فروشگاه ها، منازل مسکونی، هتل ها، کافی شاپ ها و رستوران ها و … .

رنگ بدنه

مشکی+آنتیک

جنس فریم

آلیاژ آهن, برنج

فرم کلی

گرد

نوع کریستال

کریستال گرد

رنگ کریستال

مات ترکدار

تعداد لامپ

8 شعله

نوع لامپ

E27

ابعاد

قطر 75cm

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “لوستر لنزو یک طبقه”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیشنهاد ما