لوستر کریستالی لورنزو 90 نیرا

لوستر کریستالی لورنزو با قطر 90 سانتی متر، از محصولات ویژه، با فرم و کاربری ویژه است. فرم این لوستر کمی ساختارشکنانه است. برخلاف بسیاری از لوستر ها که دارای نظم سخت گیرانه ای است، هندسه این لوستر در قسمتی در هم می شکند.

725،000،000 ریال

Add to wishlist

این روزها بازار لوستر بسیار متنوع شده است. این تنوع هم در سبک، هم در فرم و هم در کاربری دیده می شود. لوستر کریستالی لورنزو با قطر 90 سانتی متر، از محصولات ویژه، با فرم و کاربری ویژه است. فرم این لوستر کمی ساختارشکنانه است. برخلاف بسیاری از لوستر ها که دارای نظم سخت گیرانه ای است، هندسه این لوستر در قسمتی در هم می شکند.

این لوستر که طبقاتی و نسبتا بزرگ نیز هست می تواند نیاز بسیاری از کاربری های ویژه را تامین کند. هر طبقه از لوستر کریستالی لورنزو نسبت به طبقه ی پایین تر قطر بیشتری دارد. طبقه ی بالا که بیشترین قطر را دارد یک دایره صاف نیست و در زوایای خاصی شکسته و رو به پایین (یا شاید هم بالا!) شیب دار می شود.

لوستر کریستالی طبقاتی لورنزو
نمای تحتانی و هندسه ی زیبای لوستر کریستالی طبقاتی لنزو نیرانور

کریستال های به کار رفته از نوع سه وجهی و مثلثی است که توسط یک بسط آویز می شود. قسمت پایینی هر کریستال به صورت زاویه دار و منظم به سمت داخل کات خورده است. این جهت دهی باعث هدایت دید به وسط می شود.

کریستال سه وجهی لوستر
کریستال سه وجهی نصب شده در لوستر طبقاتی لورنزو

هندسه ی خاص و ویژه لوستر کریستالی لورنزو، و ابعاد ویژه ی آن، آن را تبدیل به گزینه ی مناسب برای خلق نقطه ی کانونی در معماری داخلی می کند. این لوستر را می توان در معماری های نئوکلاسیک، مدرن و کلاسیک به کار گرفت. ابعاد بزرگ این لوستر کریستالی ان را مناسب سرسرا ها، پلکان ها، هتل ها، قصر ها، مجتمع های تجاری و خانه های اشرافی می کند.

رنگ بدنه

آبکاری کروم

جنس فریم

آلیاژ آهن

فرم کلی

5 طبقه, گرد

نوع کریستال

عمودی, کریستال آویز سه وجهی

رنگ کریستال

شفاف

نوع لامپ

E14

تعداد لامپ

18 شعله

ابعاد

قطر 90cm

برند

نیرا

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “لوستر کریستالی لورنزو 90 نیرا”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد ما